Semerkand çocuk romanı yazarını arıyor

Semerkand Yayınları, Çocuk Macera Romanı yarışması düzenliyor. Son başvuru 1 Kasım 2012.

Semerkand çocuk romanı yazarını arıyor

Semerkand Yayınları, çocuklarımıza ve ilk gençlik çağındaki gençlerimize yeni eserler sunmak, yeni kalemler keşfetmek için Çocuk Macera Romanı yarışması düzenliyor. 1 Mayıs 2012 tarihinde başlayan yazı kabul süreci, 1 Kasım 2012 tarihine kadar devam edecek. Birinciye 3000, ikinciye 2000, üçüncüye 1000 TL ödül verilecek yarışmanın 5 kişiye verilecek mansiyon ödülü ise 750TL.

7’den 70’e her yaştan yazarın katılabileceği yarışmada ödül alan eserler Semerkand Yayınları tarafından kitaplaştırılacak. Yarışmada eser konusu serbest ve macera türünde olacak. Geleneksel ve manevî değerlere uygun eserlerin beklendiği yarışmaya bir yazar en fazla 3 eserle katılabilecek.

Başvurular Eyüp sultan Mah. Osmangazi Cad. Esma Sok. No:7/A Samandıra, Sancaktepe, İstanbul adresine ve yarisma@semerkand.com adresine elektronik posta yolu ile gönderilebilecek.

 

Rabia Önder haber verdi

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2012, 00:30
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
kürşad
kürşad - 7 yıl Önce

açtığınız yazar arıyor adlı yarışmanıza aid gelen yazıları internet sitesinde yayınlarmısınız. hatta okuyacularında değerlendirmesine en azından % 10 luk değerlendirme payı okuyuculara verseniz olmazmı.?

ZuzuBubu
ZuzuBubu - 6 yıl Önce

canlar. . . acaba ne zaman açıklanacak bu güzel yarışmamızın sonuçları? bilen var mı?

semerkand
semerkand - 6 yıl Önce

1 nisan itabari ile sosyal medyada duyurulacak ..

şebnem
şebnem - 6 yıl Önce

bugün yani 01,04,13 de açıklanacakmış kazananlar telefonla aranacakmış ayrıca facebook ve twiterdan yayınlanacakmış iyi günler

banner19

banner13