Şehir kimin elinde biliyor musunuz?

Şehir Sosyoloji Dükkanı, 22 Mayıs Çarşamba günü ilk konferansında araştırmacı-yazar İbrahim Dindar’ı ağırlıyor.

Şehir kimin elinde biliyor musunuz?

Şehir Sosyoloji Dükkanı, Şehir Haber medya sponsorluğundaki ilk konferansında araştırmacı-yazar İbrahim Dindar’ı ağırlıyor. “Şehir Kimin Elinde?” başlığıyla dikkat çeken konferans kapsamında “Şehir”, “Kültür”, “Din”, “Birey”, “Toplum” ve “Kimlik” kavramları çerçevesinde sağ, sol, cemaatleşme, bireysellik, öteki, modernizm, üniversite ve sokak gibi toplumu ilgilendiren konular birbirleriyle ilişkileri göz önünde bulundurularak etraflıca işlenecek.

Sosyoloji Dükkanı sakinleri, yalnızca sosyoloji öğrencilerine yönelik olmayan bu konferansa toplumla iç içe yaşayan herkesin katılımını bekliyor ve Şehir dışından olanları da şehrin kimin elinde olduğunu incelemeye davet ediyor.

Araştırmacı-yazar İbrahim Dindar’ın toplumun her kesimini dikkate alarak yaptığı kapsamlı araştırmaların sonuçlarından yola çıkarak içinde yaşadığımız toplumu geniş bir yelpazede değerlendirme imkânı sunacağı konferans 22 Mayıs 2013 Çarşamba günü saat 18.30′da İstanbul Şehir Üniversitesi Batı Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleşecek.

 

Elif Yediveren haber verdi

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2013, 01:14
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13