Recep Akakuş Fikir Harmanı'nda

Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi’nce düzenlenen “Fikir Harmanı” 29 Ekim Cumartesi günü Recep Akakuş söyleşisiyle devam ediyor!

Recep Akakuş Fikir Harmanı'nda

Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi’nce düzenlenen ve Prof. Dr. Bedri Gencer’in yürüttüğü "Fikir Harmanı" ekim ayında Recep Akakuş söyleşisiyle devam ediyor.

29 Ekim Cumartesi günü saat 17.00’de başlayacak ve katılımın serbest olduğu etkinlikte Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu emekli üyesi Recep Akakuş, "Türkiye’de Kur’an-ı Kerim Kültürü ve Kıraat Geleneği" konusu etrafında bir söyleşi gerçekleştirecek. Akakuş ayrıca katılımcıların ve oturum yöneticisi Bedri Gencer’in sorularını da yanıtlayacak.

Reisü'l-Kurralık & Tarihsel Boyutuyla Kur'an-ı Kerim Öğrenimi ve Eyyüb Sultan ve Mukaddes Emanetler adlı kitapların yazarı olan Recep Akakuş ile yapılacak bu söyleşi 29 Ekim Cumartesi günü saat 17.00’de Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesinin Sultanahmet’teki merkezinde gerçekleşecek olup, 0212 527 7517 no’lu telefondan da konu hakkında bilgi alınabilir.

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi

Adres: Kızlarağası Mehmed Ağa Medresesi,

Divanyolu Cad. Hoca Rüstem Sokak No: 6

Sultanahmet / İstanbul

https://www.facebook.com/tybistanbul  

 

Öznur Torun haber verdi

YORUM EKLE