Pakdil Sempozyumu iptal değil!

4 Şubat 2012'de Bahçeşehir Üniversitesindeki Nuri Pakdil Sempozyumunda iptal yok! İptal söylentileri neyin nesi?!

Pakdil Sempozyumu iptal değil!

4 Şubat 2012'de Bahçeşehir Üniversitesinde gerçekleştirilmesi planlanan Nuri Pakdil Sempozyumunun bazı sorunlar sebebiyle iptal edildiği duyumunu aldık.

Sempozyumdaki konuşmacı yazarlardan Necip Evlice, Abdurrahim Karadeniz ve Şaban Abak kendileri ile gece 03.35'de yaptığımız görüşmede Cuma sabah İstanbul'da olacaklarını, kendilerine resmi, yazılı bir bilgi gelmediğini, Cumartesi günü saat 12.00'de tüm herkesi Nuri Pakdil Sempozyumuna beklediklerini ifade ettiler.

Sempozyum ilan edildiği gibi 4 Şubat Cumartesi saat 12:00'de gerçekleştiriliyor!

O gün tüm Nuri Pakdil okuyucuları Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş kampüsüne bekleniyor.

İptal söylentilerinin kaynağının sadece sempozyumun destekçilerinden Büyükşehir Belediyesinin sponsorluktan vazgeçmesi olduğu, Hece dergisinin programı yapacağı öğrenilmiştir.

Meryem Uçar haber verdi

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2012, 00:29
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
kılkuyruk
kılkuyruk - 7 yıl Önce

İBB kültür işlerine hakim olan skolastik zihinler kara siyasa tarzı ayak oyunlarıyla ciddi bir işi sulandırmaya ne kadar meraklılar.gölge etmeyin başka ihsan istemeyiz.biz orada olacağız ama onlar nerede olacaklar.bir bilseler...

Şaban Abak
Şaban Abak - 7 yıl Önce

Maalesef haber yalan, haberi yazanı yanıltan "odak" her kim ise kasıtlı. İptal falan sözkonusu değil. Bütün Nuri Pakdil severleri bekliyoruz.

banner19

banner13