Ortam sanal, muhabbet gerçek

Genç Gönüllüler bir ilke imza atıyor. İnternetin nimetlerinden faydalanarak internet üzerinden seminer düzenlenecek.

Ortam sanal, muhabbet gerçek

Hemen hemen her gün farklı şehirlerde ve özellikle İstanbul’da seminerler, paneller düzenleniyor. Seminerin olduğu şehre uzak olanlar bu programları hep buruk bir gıpta ile gözlemliyor. Genç Dergisi artık herkesin ulaşabileceği bir etkinlik programladı. Online olarak internet sitesinden yapılacak seminerlerde Türkiye’nin hatta dünyanın her yerinden Genç Gönüllülerin buluşmasına imkan sağlanacak. Bu proje ile yılın her ayında bir seminer konuğu olacak, Genç Derginin kıymetli yazarları ve istifade edilebilecek diğer güzel insanlarla Genç Gönüllüler buluşturulacak.

Muhabbete herkes davetli

Her ay duyurulacak tarih ve saatte sitenin kısa mesaj bölümü ortaya alınacak ve üye olan herkesin yazabileceği bir konuma gelecek. Misafir konuşmacı ilk 15 dakika Genç Gönüllülere yazılı olarak hitap edecek, daha sonra ki 45 dakika soru cevap şeklinde geçecek.

İlk misafir kim?

İlk misafir konuşmacı ‘Derd’i dermanı olmuş bir ağabey, Genç Dergi’nin kıymetli editörü Mehmet Lütfi Arslan. 14 Ocak Cuma saat 21’de www.gencgonulluyuz.biz internet adresinde çevrimiçi olarak ilk Sanal Bölge buluşmasında “Sosyal Medya ve Gençlik” seminer konusu ile bizlerle olacak. 

Bu tarih bir yere not edilmeli. O akşam hep beraber Sanal Bölge’deyiz. Muhabbete katılmak için siteye ücretsiz üye olabilirsiniz.

Ömer Faruk Pekuz haber verdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2011, 10:58
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner26