Nazif Gürdoğan Tasavvuf'u anlatacak

24 Aralık Cumartesi günü Prof. Dr. Ersin Nazif Gürdoğan “Kültür ve Ekonomi Bağlamında Tasavvuf” konusu etrafında bir söyleşi gerçekleştirecek.

Nazif Gürdoğan Tasavvuf'u anlatacak

Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesince düzenlenen ve Prof. Dr. Bedri Gencer’in yürüttüğü "Fikir Harmanı", Aralık ayında Prof. Dr. Ersin Nazif Gürdoğan’ı konuk ediyor.

24 Aralık Cumartesi günü saat 16.00’da başlayacak ve katılımın serbest olduğu etkinlikte iktisatçı yazar Nazif Gürdoğan, "Kültür ve Ekonomi Bağlamında Tasavvuf: Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi’den Mehmed Zahid Kotku’ya" konusu etrafında bir söyleşi gerçekleştirecek. Gürdoğan ayrıca katılımcıların ve oturum yöneticisi Bedri Gencer’in sorularını da yanıtlayacak.

Aynı zamanda, söyleşi konusu ile alakalı “Görünmeyen Üniversite” isimli kitabın da yazarı olan Ersin Nazif Gürdoğan ile yapılacak bu söyleşi 24 Aralık Cumartesi günü saat 16.00’da Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi’nin Sultanahmet’teki merkezinde gerçekleşecek olup, 0212 527 7517 no’lu telefondan da konu hakkında bilgi alınabilir.

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi

Adres: Kızlarağası Mehmed Ağa Medresesi,

Divanyolu Cad. Hoca Rüstem Sokak No: 6

Sultanahmet / İstanbul

https://twitter.com/#!/tybistanbul

https://www.facebook.com/tybistanbul

 

Meryem Uçar haber verdi

Yayın Tarihi: 20 Aralık 2011 Salı 20:05 Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2011, 22:09
banner25
YORUM EKLE

banner26