Naat yarışması başlıyor

Çatı dergisinin düzenlediği naat yarışmasına 30 yaşından küçük önlisans, lisans ve yükseklisans öğrencileri katılabilecek. Son katılım 31 Mart.

Naat yarışması başlıyor

Milli Türk Talebe Birliği bünyesinde çıkan Çatı dergisinin Türkiye genelinde düzenlediği naat yarışmasına 30 yaşından küçük önlisans, lisans ve yükseklisans öğrencileri katılabilmektedir. Eserler mttb.org.tr/naatyarismasi adresindeki form doldurularak Word dosyası formatında, 11 punto ve Calibri yazı tipiyle gönderilmelidir. Yarışmanın son katılım tarihi 31 Mart 2014 saat 17.00 olarak belirlenmiştir. Belirtilen süre zarfının dışında gönderilen eserler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Yarışmaya gönderilecek eserlerin başka bir yarışmada derece almamış ve başka bir mecrada yayınlanmamış olması gerekmektedir. Dereceye giren eserlere belirtilen ödüllendirmeler yapılacak olup, ayrıca telif ödenmeyecektir. Eser sahipleri belirtilenler dışında hak iddia etmeyeceğini yarışmaya katılarak kabul etmiş sayılırlar.

Bahsedilen eserlerin bütün sorumluluğu yazarlarına ait olup, ÇATI Dergisi ve Milli Türk Talebe Birliği sorumlu tutulamaz. Gerekli görülmesi halinde organizasyon heyeti yarışma şartnamesi ve diğer ayrıntılarda değişiklik yapabilirler.

Yarışma sonucu www.mttb.org.tr adresinden ilan edilecek olup, ödül töreni Kutlu Doğum Haftasında İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Ödüller: İlk 3'e Umre Ziyareti, İlk 50'ye Kitap Seti

Jüri: Mustafa Yazgan, Yavuz Bülent Bakiler, Nurullah Genç

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2014, 23:10
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13