Müteşabih Müslümanlar okurla buluştu

Mehmed Alagaş, Haziran ayında Müteşabih Müslümanlar adını verdiği taze kitap çalışmasıyla okurlarına selam verdi.

Müteşabih Müslümanlar okurla buluştu

Kur'an ağırlıklı çalışmalarıyla tanıyıp bildiğimiz değerli yazarımız Mehmed Alagaş, Haziran ayında Müteşabih Müslümanlar adını verdiği taze kitap çalışmasıyla, yine İnsan Dergisi Yayınları'ndan okurlarına selam verdi. Son iki kitap çalışmaları olan Sona Son Kala ve 2012 ve İki Deniz Arası eserlerinin bir anlamda devamı niteliğinde olan bu çalışma, yazarımızın düşünce imbiğinden ayetleri süzerek okurlara ulaştırmasıdır.

Alagaş, diğer eserlerinde de olduğu gibi, Kur'an üzerine, ayetlerin içeriğine doğru yaptığı derin yolculuklardan sıyrılarak düşüncelerini paylaştığı bir eser olan Müteşabih Müslümanlar, şu sıcak yaz günlerinde okurunu serinletici mahiyette duruyor. 31. kitap çalışmasıyla yazarlık yoluna devam eden Mehmed Alagaş'a hayırlı ömürler diliyoruz Rabbimizden.

 

Fatih Pala haber verdi

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2013, 10:22
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmed CAN
mehmed CAN - 6 yıl Önce

Özelde Türkiye Genelde Dünya Müslümanlarının içinde bulundukları bu dağınıklığı ve parçalanmışlığı,anlamak isteyen herkes,vijdanlı bir yaklaşımla bu kitabı okursa,sorunlara Kur'an bütünlüğünde anlayarak çözüm üretmesi Allah'ın izniyle kaçınılmazdır.Her satır ve sahifeleri külliye niteliğinde olan bu kitapçık mutlaka dikkatle ve defaatle okunmalı,ve Ümmet olma yolunda mutlaka Vahdet yolu aranmalıdır.

banner19

banner13