Mürekkep damlamadan!

Cemal Şakar’ın yeni öykü kitabı Mürekkep, ekim ayı içerisinde okurlarla buluşacak.

Mürekkep damlamadan!

Eylül ayının gelmesiyle yayınevleri hareketlenmeye başladı. Yayınevleri yeni yayın dönemi için çalışmalara çoktan başladı. Dileğimiz; bu hareketliliğin nitelikli kitap sayısında bir artış sağlamasıdır.

Yeni kitap hazırlığında olan iki yazarımızdan söz etmek istiyoruz. Yıllarını öyküye vermiş; hem öykü yazmış hem öykü üzerine düşünmüş bir isim… Okur Kitaplığı hayırlı bir iş yaparak bu usta ismin önce düzyazılarını kitaplaştırmıştı. Ardından yazarın Tüm Öyküler 1 adı altında beş kitabını bir araya getirerek okurlara sunmuştu.

Kimden mi bahsediyoruz? Sel ve Kum adlı toplu öykülerin sahibi Cemal Şakar’dan söz ediyoruz. Cemal Şakar birbiri ardına çıkardığı düzyazı ve öykü kitapları yılların verimlerini, birikimlerini, okumaları okura sundu. Tabi bu yayın hareketliliği Sular Tutuştuğunda adlı nitelikli öykü kitabını biraz gölgede bıraktı sanırım. İyi okurun dahi atladığı bu öykü kitabını da bir kez daha hatırlatmış olalım.

Cemal Şakar’ın yeni öykü kitabı Mürekkep, ekim ayı içerisinde okurlarla buluşabilecek. Şakar’ın, son dönem öykülerini toplu olarak okumak için iyi bir fırsat bu!

Cemal Şakar, Mürekkep.

Galip Yılmaz bildirdi

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 17:56
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13