Muhyiddin Şekûr TYB'de

Su Üstüne Yazı Yazmak kitabıyla adını duyuran Muhyiddin Şekûr yeni kitabı Gölgeler Koridoru vesilesiyle 30 Nisan Pazartesi günü TYB’de.

Muhyiddin Şekûr TYB'de

İlk kitabı “Su Üstüne Yazı Yazmak” ile ülkemizde büyük bir kitleyle buluşan Muhyiddin Şekûr, bu kitabında manevi macerasını on binlerce okuruyla paylaşmıştı. Bu kitabın müptelaları, Şekûr’un ikinci kitabını yıllarca beklediler. Ortalıklarda görünmeyi pek sevmeyen Şekûr’un kendisinden de yeni kitapla ilgili bir haber alınamıyordu.

Derken, nihayet Şekûr’un yeni kitabı, hem de ilk kez Türkçede yayınlandı. Bu ikinci kitap “Gölgeler Koridoru” adını taşıyor. “Su Üstüne Yazı Yazmak” kitabının devamını yazıyor Şekûr. Sadece, ilk kitaptaki acemi derviş yerini daha uyanık, daha şuurlu bir dervişe bırakmış; imtihanlar zorlaşmış, işaretler daha girift hale gelmiş.

Muhyiddin Şekûr, 30 Nisan 2012, saat 18.00’de Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesinde (Kızlarağası Medresesi) yeni kitabını tanıtmak üzere bir söyleşi gerçekleştirecek. “Tasavvuf ve Modern Hayat” başlıklı söyleşi, Türkçeye tercüme edilerek gerçekleşecek. Kendisini merak eden okurlarıyla buluşacak Şekûr, etkinlik sonunda kitaplarını da imzalayacak.

 

Fatma Ünal haber verdi

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2012, 00:10
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13