Muhyiddin Şekûr Esenler'de

Su Üstüne Yazı Yazmak kitabıyla adını duyuran Muhyiddin Şekûr, 9 Mayıs Çarşamba günü moderatörlüğünü Senai Demirci’nin yapacağı bir söyleşi gerçekleştirecek.

Muhyiddin Şekûr Esenler'de

Su Üstüne Yazı Yazmak kitabıyla adını duyuran Muhyiddin Şekûr yeni kitabı Gölgeler Koridoru vesilesiyle okurlarıyla buluşuyor... İlk kitabı "Su Üstüne Yazı Yazmak" ile ülkemizde büyük bir kitleyle buluşan Muhyiddin Şekûr, bu kitabında manevi macerasını on binlerce okuruyla paylaşmıştı.

Muhyiddin Şekûr, 9 Mayıs 2012, saat 19.00'da Esenler Belediyesi Konferans Salonu'nda yeni kitabını tanıtmak üzere bir söyleşi gerçekleştirecek. Söyleşi programının moderatörlüğünü Şekûr'un Su Üstüne Yazı Yazmak adlı eserini Türkçeye kazandıran Senai Demirci yapacak. Muhyiddin Şekûr, söyleşi sonrasında kitaplarını da imzalayacak.

 

Volkan Yahşi haber verecek

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2012, 23:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
ishak k.
ishak k. - 7 yıl Önce

amerika'da bir kilisede bir monk (kesis) ve bir de sufi (sekur) kendi dinlerinin onlara nasil bir kisilik verdigini anlatti. monk tam bir hezeyan firtinasi sundu puskurdu durdu. sufi safti islam'i egip bukmeden temel dusturlari ile anlatiyordu. adamin adi muhyiddin sekur'du. hele sukurdu bir amerikali musluman bir cok amerikali gayr-i muslime hakikati derinlere isleyerek ismar ediyordu. hos gelmis.

banner19

banner13