Müfredat'ın Farzımuhal atağı!

Mart 2010’dan beri yayınını sürdüren Müfredat dergisi, son sayfalarını oluşturan “Farzımuhal” köşesini internet sitesi olarak da yayına açıyor.

Müfredat'ın Farzımuhal atağı!

Mart 2010’dan beri yayınını sürdüren Müfredat dergisi, son sayfalarını oluşturan “Farzımuhal” köşesini internet sitesi olarak da yayına açıyor. Yayınevlerine, kitap baskılarına, tasarıma, ilginç okuma-yazma konularına dair değiniler yayımlanan Farzımuhal sayfaları, internette de aynı minval üzre meseleleri konu edinecek. Kitap yayıncılığındaki vahim durumları, sahaf meselelerini, kitap ve kitaba dahil her şeyi dert edinen bir yayın gerçekleştirecek Farzımuhal.

Sitenin yazarları arasında M. Fatih Kutan, Abdullah Başaran, Selçuk Azmanoğlu, Emre Ergin, Aykut Ertuğrul, Yusuf Turan Günaydın, Ebubekir Kurban, Yahya Kurtkaya, Zehra Gülrû Onat, Mehmet Selim Özban, Yakup Öztürk, Yasin Ramazan, Bilge Satır ve Ali Görkem Userin bulunuyor. Farzımuhal 11 Ocak 2012 Çarşamba günü yayınına başlayacak.

 

Fatma Ünal haber verdi

Yayın Tarihi: 09 Ocak 2012 Pazartesi 22:02 Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2012, 22:05
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
'Fatih Kasva
'Fatih Kasva - 10 yıl Önce

Dergi sayısı her geçen gün artarken, kağıt kokuları, papirüslere dokunmak, klavyeden çok kalemi hissetmek çoğu insan için bir aşk iken, kabul etmek zorunda olduğumuz bir sosyal medya var. Ve güç, dergilerden çok sosyal medyanın elinde!Farzımuhal.com'un her sayfasında, sağ köşede ki 11 Ocak, her ne kadar yalnız kalsa da, dergide ki başarısını sanal aleme taşımak isteyen ve başaracağına da inandığım Farzımuhal'i Rabbim yalnız bırakmasın. -amin- (:

banner26