Moskova'da Hasan Sağındık rüzgarı esti

Hasan Sağındık, Moskova Türk Öğrenciler Birliği'nin organizasyonunda sahne aldı ve bir konser verdi..

Moskova'da Hasan Sağındık rüzgarı esti

Moskova Türk Öğrenciler Birliği'nin organizasyonu, Renaissance Consruction, Ant Yapı, Aygün Aliminyum, Türk Hava Yolları, Antik Travel, Spetsforma, Rusyadan.Com, TLT Group ve Keyfi Konak Restoran’ın katkılarıyla Moskova'da Hasan Sağındık konseri düzenlendi.

Konsere gelen misafirler Türkiye havası ve atmosferi yaşadılar. Borodino Hall Konser Salonu’nda düzenlenen konsere yüzlerce kişi akın ederken, girişte Türk baklavası ve çay ikramı yapıldı ve misafirlere elde sallanan çubuklu Türk bayrağı hediye edildi. Ekranların hepsinde Türk bayrağı görüntüsü, sahnede Türk ve Rus bayrakları yer aldı ve salonda Türkiye balonları ile güzel bir görünüm oluştu.

Türkiye’nin sevilen halk sanatçılarından Hasan Sağındık ilk defa 1.5 saat duraklama yapmadan aralıksız konser verirken, bazı kısımlarda seyirciler de ona eşlik ettiler. Sanatçı bununla beraber yeni albümünde yer alacak birkaç eseri de bu konserde ilk defa okudu. Konser sonunda programda emeği geçen kişiler ve misafirler sahneye çıkarak sanatçı ile beraber son şarkıyı söylediler. Konsere katılanlar ayrıca Hasan Sağındık ile tanışma, sohbet etme ve fotoğraf çekilme imkanı da buldular.

Moskova Türk Öğrenciler Birliği bu yılki konseri ile beraber Moskova’da halka açık ve geleneksel hale getirdiği konserlerin üçüncüsünü gerçekleştirmiş, ayrıca ilk defa böyle bir konsere Türkiye’den sanatçı getirmiş oldu.

YORUM EKLE