MinikaGo ve minikaÇocuk dergilerinin 4. sayıları çıktı

MinikaGo dergisi, 4. sayısıyla raflardaki yerini aldı. 3-6 yaş grubu çocuklar için yayınlanan minikaÇocuk dergisinin de Nisan 2017 tarihli sayısı çıktı.

MinikaGo ve minikaÇocuk dergilerinin 4. sayıları çıktı

MinikaGo, 4. sayısıyla raflardaki yerini aldı.

Turkuvaz Medya tarafından çıkarılan derginin Nisan 2017 tarihli 4. sayısı ilkbahar kapağıyla çocuklara sesleniyor.

Dergi, birbirinden renkli illüstrasyonların eşlik ettiği metinlerle çocukların eğlenirken öğrenmesini sağlıyor. Bilmeceler, oyunlar, masallar, çizgi romanlar, gezi yazıları, el becerileri gibi çocukların çok sevdiği içeriklerle 64 sayfalık bir yolculuk çocukları bekliyor.

Nisan sayısının kapak konusunu ilkbahara ayıran minikaGO, çiçek açan ve tomurcuklanan bitkilerin arasından çocuklara renkli bir dünyanın kapısını aralıyor. Dergide yer alan bütün çalışmalar ilkbaharın getirdikleriyle çocukların dünyasına eğiliyor.

minikaGO Dergisi’nin Nisan sayısında ayrıca Kutlu Doğum Haftası’na özel içerikler de yer alıyor. Dergide Hz. Muhammed’in çocuklarla oynadığı oyunlar, onlar için söylediği sözler ve kitaplar işleniyor. 

Bütün bayilerde satılan dergi ile birlikte bu ay çocuk okurlara genel kültürlerine katkı sağlayacak Bilgi Yolu oyunu ve Arif Nihat Asya’nın Naat şiirinin posteri de hediye olarak veriliyor.

Genel yayın yönetmenliğini çocuk edebiyatçısı H. Salih Zengin’in yaptığı derginin nisan sayısında Mevlâna İdris, Deniz Özen, Yavuz Turhan, Eren Dedeleroğlu, Betül Akzambaklar, Merve Özdoğan, Ersin Şahin, Esra İlter Demirbilek, Berk Öztürk, Ferit Avcı, Saadet Ceylan, Erol Erdoğan, Esin Şahin, Reza Hemmatirad, Fatma Betül Yıldız ve Servet Gürbüz gibi isimler yer alıyor.

MinikaÇocuk’un 4. sayısı da çıktı

Turkuvaz Medya tarafından 3-6 yaş grubu çocuklar için yayınlanan minikaÇocuk dergisinin Nisan 2017 tarihli dördüncü sayısı da raflardaki yerini aldı. Kapak konusunu renklere ayıran dergi, içeriğiyle bütün çocukları kuşatmayı hedefliyor.

Genel yayın yönetmenliğini H. Salih Zengin’in yaptığı dergi, çocukların hayal dünyalarını, dil gelişimini, zihinsel ve bedensel becerilerini destekleyecek bir üslupta hazırlanıyor. 3-6 yaş grubundaki çocuğun tek başına yapabileceği etkinliklerin yanında ebeveynlerinin yardımına ihtiyaç duyabileceği sayfalarla da süslenen derginin Nisan sayısında Mevlâna İdris, Ayşın Ersoy Erdem, Gülçin Durman, H. Salih Zengin, Merve Özdoğan, Nurten Deliorman, Semih Can, M. Ahmet Demir, Necmettin Asma, Deniz Özen, Servet Gürbüz, Ersin Şahin, Esra İlter Demirbilek, Yavuz Turhan, Esin Şahin ve Berk Öztürk gibi yazar ve çizerler yer alıyor.

Çocukların hayal dünyalarına renklerle ve eğlenceli bilgilerle dâhil olan minikaÇocuk dergisinin yanında Haydi Boyayalım boyama kitabı ve rüzgâr gülü de hediye ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2017, 17:10
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe Akın
Ayşe Akın - 4 yıl Önce

İki dergiyi de takip ediyorum. İki çocuğum var ve iki yaş grubuna da giriyor. Her iki dergi de harika. Yapanların ellerine sağlık...

Alperen Coşkun
Alperen Coşkun - 4 yıl Önce

MinikaGO dergsini çocuğum için alıyorum ve bence Türkiye'deki en kaliteli dergi.. Vesile olan arkadaşlardan Allah razı olsun... İhtiyaç vardı. minikaçocuk dergisini de en kısa zamanda alıp incelemek lazım. o da emek verilmiş gibi görünüyor...

Fata Betül Kocatürk
Fata Betül Kocatürk - 4 yıl Önce

Doğrusu reklamlarını görüyordum bu dergilerin ama henüz almamıştım. Renkli ve kaliteli bir içerik sunuyor gibi. İlk fırsatta alacağım bu iki dergiyi... Naat posteri vermiş olması bile almaya yeterli bence.. Hassasiyeti ve duruşu olduğunu gösterir...

Figen Küçük
Figen Küçük - 4 yıl Önce

İki derginin de yazar çizer kadrosuna bakınca duraksadım. İşin içinde Mevlana İdris, H. Salih Zengin, Ferit Avcı gibi isimler olduğunu görünce gözü kapalı bu dergiyi alırım dedim. Ve alacağım da...

banner19

banner13

banner26