minikaÇocuk dergisinin 5. sayısı çıktı

3-6 yaş grubu çocuklar için yayınlanan minikaÇocuk dergisinin Mayıs 2017 tarihli beşinci sayısı raflardaki yerini aldı.

minikaÇocuk dergisinin 5. sayısı çıktı

Turkuvaz Medya tarafından 3-6 yaş grubu çocuklar için yayınlanan ve genel yayın yönetmenliğini H. Salih Zengin’in üstlendiği minikaÇocuk dergisinin Mayıs 2017 tarihli beşinci sayısı raflardaki yerini aldı. Kapak konusunu uğur böceklerine ayıran dergi, uğur böceklerinin dünyasından hareketle çocuğun yaşadığı çevre ile uyumunu sağlamlaştırıyor, neşeli sayfalarıyla çocukların motor ve el becerilerini geliştiriyor.

3-6 yaş grubundaki çocuğun tek başına yapabileceği etkinliklerin yanında ebeveynlerinin yardımına ihtiyaç duyabileceği sayfalarla da süslenen derginin mayıs sayısında Mevlâna İdris, Ayşın Ersoy Erdem, H. Salih Zengin, Merve Özdoğan, Nurten Deliorman, Semih Can, M. Ahmet Demir, Necmettin Asma, Deniz Özen, Servet Gürbüz, Ersin Şahin, Esra İlter Demirbilek, Yavuz Turhan, Esin Şahin, Alkım Yaka ve Berk Öztürk gibi yazar ve çizerler yer alıyor.

Çocukların hayal dünyalarına uğur böceklerinin ilginç hayatları ve eğlenceli tekerlemesiyle dâhil olan minikaÇocuk Dergisi’nin mayıs sayısında dört hediye birden veriliyor. Çocukların anne babalarıyla eğlenceli vakit geçirebilecekleri Çek Yerleştir–Bul Eşleştir oyunu, uğur böceği yapbozu, uğur böceği maskeleri ve dergi sayfalarında kullanacakları neşeli çıkartmalar...

Yayın Tarihi: 10 Mayıs 2017 Çarşamba 10:42 Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2017, 10:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Betül Akçiçek
Betül Akçiçek - 5 yıl Önce

Bu dergiyi her ay yeğenlerime alıyorum. Saatlerce başından ayrılmıyorlar. O kadar güzel ki... Hazırlayan yazar ve çizerlerimizin ellerine sağlık. Her sayısını özlemle bekliyoruz. Bütün anne babalara da tavsiye ederim.

banner19

banner36