MinikaÇocuk dergisinde bu ay doktorlar var

MinikaÇocuk dergisinin Aralık 2017 tarihli on ikinci sayısı raflardaki yerini aldı.

MinikaÇocuk dergisinde bu ay doktorlar var

3-6 yaş grubu çocuklar için yayınlanan MinikaÇocuk dergisinin Aralık 2017 tarihli on ikinci sayısı raflardaki yerini aldı. Dergi Aralık ayının kapak konusunu doktorlara ayırmış.

Genel yayın yönetmenliğini H. Salih Zengin’in yaptığı dergide çocukların oldukça ilgisini çeken doktor malzemeleri, farklı dallarda uzmanlaşmış doktorların neler yaptığı gibi konular derginin rengârenk sayfaları arasında çocukları bekliyor. Çocukların motor ve el becerilerini geliştiren derginin bulmaca sayfaları ise yine doktorları anlatan eğlencelerle dolu.

Çocukların gelişimine katkı sağlayan minikaÇOCUK dergisi, aralık sayısında üç hediye veriyor. Çocuklar; Doktor Sensin oyunu ile şekil ve malzeme bilgilerini geliştirebilecekler. Ayrıca doktor eşleştirme kartları ile hafızalarını kuvvetlendirip kartlardaki sorulara cevap vererek doktorların hangi durumlarda hangi malzemeleri kullandığını öğrenebilecekler. Doktor çıkartmalarıyla ise bir muayenehane resmini tamamlayabilecekler.

3-6 yaş grubundaki çocuğun tek başına yapabileceği etkinliklerin yanında ebeveynlerinin yardımına ihtiyaç duyabileceği sayfalarla da süslenen derginin aralık sayısında Mevlâna İdris, Ayşın Ersoy Erdem, H. Salih Zengin, Merve Özdoğan, Nurten Deliorman, M. Ahmet Demir, Deniz Özen, Semih Can, Servet Gürbüz, Esra İlter Demirbilek, Esin Şahin, Saadet Ceylan ve Yavuz Turhan gibi yazar ve çizerler yer alıyor. Derginin kapak çizimi ise Ayşın Ersoy Erdem’e ait!

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2017, 12:38

Eslem Nilay Bozdemir

banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13

banner26