Leyla ile Mecnun Marmara'da

Leyla ile Mecnun ekibi Marmara Üniversitesi Yenilikçi Fikirler Kulübünün davetlisi olarak 19 Aralık’ta Marmara Üniversitesi öğrencileriyle buluşuyor.

Leyla ile Mecnun Marmara'da

Üniversitelerin yoğun ilgi gösterdiği Leyla ile Mecnun ekibi Marmara Üniversitesi Yenilikçi Fikirler Kulübünün davetlisi olarak 19 Aralık’ta saat 14.00’te Marmara Üniversitesi öğrencileriyle buluşuyor.

Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü Halil Nadaroğlu Konferans Salonunda yapılacak söyleşiye Leyla ile Mecnun’un genel yönetmeni Onur Ünlü ile başrol oyuncuları Ali Atay ve Serkan Keskin katılacak.

Leyla ile Mecnun ekibi, İTÜ, Boğaziçi Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Gazi Üniversitesi ve Hava Harp Okulunun söyleşi davetlerine de katılacak. 

 

Yüsra Dal haber verdi

Yayın Tarihi: 15 Aralık 2011 Perşembe 22:23 Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2011, 21:58
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdulkadir Bozdemir
Abdulkadir Bozdemir - 10 yıl Önce

Sanatı,ince espirileri ve düzeyli bir dizi olarak seyrediyor ve genç arkadaşlar tavsiye ediyorum. Bunca dizi çöplüğünde, bir soluk alıp verme; "leyla ile mecnun"..teşekkürler..

aydın başar
aydın başar - 10 yıl Önce

Hangi ucundan tutarsanız tutun İslam'ın ölçülerine uymayan bir dizinin kahramanları benim için hiçbir anlam ifade etmiyor. Müslümana İslam'ın ölçülerine uymayan birşeyi ancak tepelemek yakışır...

Habil Ademoglu
Habil Ademoglu - 10 yıl Önce

Bu haberin bu sitede yayinlanmasi celiskili bir durum. Tanidigim dunyabizim muslumanlari ilgilendirenlerle mesguldur. Bu haberde varligiyla goz dolduran dizi ise muslumanlarin cogunun izledigi bir dizi, o kadar. Hayir, izlensin, tamam; ona laf yok ama bu site bu haberi yayinlayarak kendisiyle celismis oldu.

banner26