Küsurat Yayınları'ndan yeni kitap: Büyük Duygular Küçük Mucizeler

Yağmur Akpınar’dan bir ilk kitap Büyük Duygular Küçük Mucizeler, Küsurat Yayınları etiketiyle raflarda sizleri bekliyor!

Küsurat Yayınları'ndan yeni kitap: Büyük Duygular Küçük Mucizeler

İlk görüşte aşk olacak şey midir? Sevgi her şeye değer mi? Kaygılardan nasıl kurtulabiliriz? Çıkmaz sokaklardan nasıl dönülür? Büyük Duygular Küçük Mucizeler’de karşımıza çıkan Sümbül ve Can hayatın kırılma noktalarına işaret ediyor…

Yağmur Akpınar, ilk kitabı Büyük Duygular Küçük Mucizeler ile okurunu, duygularla kuşatılmış bir yolda yürümeye, onları anlamlandırarak yaşamı kolaylaştırmaya ve birey olmanın erdemlerine ulaşmaya davet ediyor!

İki ana izlek üzerinden ilerleyen akışta, kitabın deneme bölümlerinde korku, kaygı, endişe, ego, mutluluk, kıskançlık, yalnızlık, doğruluk gibi duyguların anlam dünyasına büyülü bir yolculuğa çıkarıyor. Kitabın ikinci izleği ise bu duyguların hissettirdikleriyle örülmüş kurgu dünyasıyla tanıştırıyor okurunu. Hemen hemen herkesin yaşadığı sıkıntıları da mutlulukları da yalın bir dille anlatırken tüm gerçekleri yüzümüze vuruyor. Akpınar’ın ilk romanını okurken Sümbül ve Can’ın telaşlı kalp atışlarını yanı başınızda hissedeceksiniz.

Yayın Tarihi: 18 Ağustos 2020 Salı 19:30 Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2021, 13:27
YORUM EKLE

banner19

banner36