Küsurat Yayınları'ndan Eylül seçkisi!

Haydi sonbaharın kendini iyice hissettirmeye başladığı Eylül ayını tamamlamak üzereyken elimize kahvemizi alıp ayın Z raporunu çıkaralım. Birbirinden keyifli kitaplarımızı okurlarımızla buluşturmaya devam ettiğimiz bu dönemde Küsurat Yayınları'ndan çıkan kitaplara şöyle bir bakalım.

Küsurat Yayınları'ndan Eylül seçkisi!

Yağmur Akpınar’ın kaleme aldığı; hepimizi mucizelere inanmaya, duygularımızı anlamaya davet ettiği kitabı Büyük Duygular Küçük Mucizeler kısa sürede üçüncü baskısını yaptı!
 

“Benliğimiz, bulunduğumuz topluma göre başkalaşım geçirebilir çünkü her topluma hakim olan kültür mirasları bulunur. Büyürken halihazırda gördükleriniz, duyduklarınız ve hissettiklerinizin bütünü kültürün bir uzantısı olarak sizin içinizdeki kültürü oluşturur.”
 
“Etrafımızdaki değişimlere uyum sağlamaya çalışırken kendimizi unutmuyor muyuz? Sanki etrafımızda sürekli gelişen bir dünya var ve ona yetişmeye çalışıyor gibi hissediyoruz.”
 

Büyük Duygular Küçük Mucizeler
 

Nisa Yıldırım’ın mizah ve mücadeleyle harmanladığı; yaşamı ıskalamayı bırakıp paşa gönülleri nasıl isterse öyle yapan kadınları anlattığı kitabı Epidemik Eros: Paşa Gönül İsyanı yayınevimizin roman kitaplığındaki yerini aldı!
 

“Kadınların sessizlikleri ortak bir sırrı paylaştıklarına yorulsa da aslında kendiliğinden gerçekleşmeye başlayan bu şey, adı her neyse, bir tek onları endişelendirmiyordu.”

“Acaba diğer kadınlar da aynı şeyi mi görüyor? Bu tepeden herkes kendine mi bakıyor?”
 

Epidemik Eros: Paşa Gönül İsyanı
 

Ve son olarak Netflix Orijinal yapımı Atiye’ye ilham olan Dünyanın Uyanışı’nın devam kitabı Dünyanın Uyanışı II raflardaki yerini aldı. Yazarımız Şengül Boybaş, Dünyanın Uyanışı II ile de okurunu Atiye’nin hız kesmeyen macerasına davet ediyor!
 

“Evren sonsuz, sürekli genişlemeye devam ediyor ve bilinmeyenlerle dolu. Ve ben nihayet evrendeki yerimi buluyorum.”
 
“Her insan kendi evreninde, kendi seçimleriyle var olur.
Zamanın çizgileri ise farklıdır. Sadece bir yol boyunca hareket eder.”

Dünyanın Uyanışı II
 

Yayın Tarihi: 30 Eylül 2020 Çarşamba 17:15 Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2021, 14:24
YORUM EKLE

banner19

banner36