Kur'an'sız hava sahası yoktur!

Vuslat dergisinin Kasım sayısında bütün insanlığın kurtuluşu için gönderilen “Kur’an”, derginin sayfalarında yer alıyor.

Kur'an'sız hava sahası yoktur!

Müslümanlar olarak, Kur’an'ı hayatımızın her anında, canlı ve diri tutmaya gayret göstermeliyiz. Şunu unutmayalım ki, Kur’an hayatımızın her alanına müdahale etmektedir. Kur’an’sız hava sahası yoktur… Kur’an’ın müdahale etmediği hiçbir alan yoktur.

Vuslat dergisinin Kasım sayısında bütün insanlığın kurtuluşu için gönderilen “Kur’an”, derginin sayfalarında boy göstermekte… Dergide dosya konusuyla ilgili söz sahibi olan şahsiyetlerin kalemlerinden ilmî makaleler yer almakta… Her makale sahibi, konunun bir cephesini ele alarak, konuya açıklık getirmekte...

Vuslat dergisi “Kur’an Özel” sayısında makalesi olan isimler: Prof. Dr. Suat Yıldırım, Prof. Dr. Muhsin Demirci, Atasoy Müftüoğlu, Sadrettin Yüksel, Hüseyin Kerim Ece, Abdullah Dâi, Abdullah Yıldız, Doç. Dr. Kerim Buladı, Prof. Dr. Muhammed Fatih Kesler, Prof. Dr. Yener Öztürk, Ahmet Varol, Muhammed İslâmoğlu, Prof. Dr. Yusuf Işıcık, Prof. Dr. Ejder Okumuş, Prof. Dr. Ali Akpınar, Prof. Dr. Âdem Apak, Prof. Dr. Abdulhamit Birışık, Dr. Mehmet Sürmeli, Doç. Dr. Mehmet Kubat, Doç. Dr. Muhammed Târik, Yrd. Doç. Dr. Soner Duman, Süleyman Gülek, Cengiz Duman, İlhami Pınar, Mustafa Benna, Seyfulislam Çapanoğlu, Nasruddin Yasin.

Dergi hakkında detaylı bilgi için: (0216) 612 78 22 web: www.vuslatdergisi.com

 

Üsame Varol haber verdi

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2012, 20:38
banner12
YORUM EKLE

banner19

banner13