KTÜ İşletme ve Ekonomi Kulübü Mozaik Dergisi'nin yeni sayısı okurları ile buluşuyor.

Karadeniz Bölgesinin en aktif kulübü olarak adını sıkça duyuran KTÜ İşletme ve Ekonomi Kulübü yıllık periyotlar ile çıkarmakta olduğu Mozaik dergisinin 16. sayısını değerli okurları ile buluşturuyor.

KTÜ İşletme ve Ekonomi Kulübü Mozaik Dergisi'nin yeni sayısı okurları ile buluşuyor.

Bu yılki basımda İş İnsanı, Girişimcilik, Röportaj, Nostalji, Tiyatro, Ekonomi, Muhasebe, Finans, Sürdürülebilir Sanat, Tarih, Genç Yıldız, Deneme, Kariyer Yolu, Özgeçmiş, Kişisel Veri, Spor, Müzik, Sosyal Sorumluluk, Psikoloji, Kişisel Gelişim, Sağlıklı Beslenme, Mutfak Sanatı, Astroloji gibi çeşitli kategorilerde; Sani ŞenerNevzat AydınTülin ÖzenHakan BilginGülben ErgenBülent Emrah ParlakNükhet DuruEmrah LafçıErdem Gençİrem OturaklıoğluBurak SevinçNergis Kumbasar,  Sercan YıldırımKunter KurtMelihat Gülses gibi birbirinden değerli isimlerin yer aldığı, alanında uzman ve tanınmış kişilere yer verildiği Mozaik dergisinde 30'un üzerinde farklı kişilerden alınan içeriklere, röportajlara yerildi. Birbirinden farklı eğlenceli ve bilgi verici kategorilerin bulunduğu Mozaik dergisinin 16. sayısını okurken hem güncel konular hakkında bilgi edinebildiğiniz gibi eğlenceli içeriklerle de karşılaşabiliyorsunuz.  

Mozaik dergisinin tamamına ktuiekulubu instagram hesabından ya da aşağıda belirtilen link üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mozaik'in ruhunu benliğinizde hissetmeniz dileğiyle, keyifli okumalar... 

Yayın Tarihi: 28 Mayıs 2021 Cuma 07:27
YORUM EKLE

banner19

banner36