Köprüler & İnsanlar yarışacak

Skylife dergisi, Köprüler & İnsanlar konulu uluslararası fotoğraf yarışması düzenliyor. Son Katılım 16 Kasım 2013.

Köprüler & İnsanlar yarışacak

Sürekli gelişen uçuş ağıyla sadece coğrafyalar değil, medeniyetler ve kültürleri birbirine bağlayan Türk Hava Yolları’nın uçak içi dergisi Skylife, “Köprüler & İnsanlar” konulu yarışmayla tüm fotoğraf meraklılarını, insanlar, kültürler ve medeniyetler arasında kurulan köprüleri fotoğraflarla anlatmaya davet ediyor.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin www.skylife.com üzerinden, başvurularını online olarak yapmaları ve fotoğraflarını siteye yüklemeleri yeterli olacak. 1 Temmuz 2013 itibarıyla online başvuruların başlayacağı yarışmada başvuru için son tarih 16 Kasım 2013.

Yarışmanın jürisi, uluslararası fotoğraf organizasyonu deneyimi olan fotoğraf sanatçılarından oluşacak. Yarışma jürisinde, 2013 World Press jüri üyesi Rena Effendi’nin yanı sıra, Kamil Fırat, Cengiz Karlıova, İzzet Keribar ve Selahattin Sevi gibi önde gelen Türk fotoğrafçıları da yer alacak.

Ödüller:

Skylife fotoğraf yarışmasında,

1.’ye 15 bin $ değerinde Türk Hava Yolları uçak bileti,

2.’ye 6 bin $ değerinde Türk Hava Yolları uçak bileti,

3.’ye 3 bin $ değerinde Türk Hava Yolları uçak bileti verilecek. Dereceye giren fotoğrafçılar, bu biletlerle Türk Hava Yolları’nın destinasyon noktalarına, istenilen sınıfta ve ücretsiz uçabilecek.

Yarışmada ayrıca jüri tarafından belirlenen 80 fotoğraf da sergileme ödülü alacak ve fotoğraf sahiplerine Türk Hava Yolları uçak maketi verilecek.

Detaylı bilgi için: www.skylife.com

 

Cansu Çınar haber verdi

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2013, 12:42
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13