Kitapseverler 1-9 Mart'ta CNR Kitap Fuarı'nda buluşuyor

CNR Kitap Fuarı, bölgesinde 'en yenilikçi kitap fuarı' hedefiyle, 1-9 Mart 2014 tarihleri arasında Yeşilköy'de CNR fuar alanında gerçekleştirilecek.

Kitapseverler 1-9 Mart'ta CNR Kitap Fuarı'nda buluşuyor

 

Sine Fuarcılık tarafından Basın Yayın Birliği iş birliğinde İstanbul’da CNR Kitap Fuarı gerçekleştirilecek. CNR EXPO Yeşilköy’de 01-09 Mart 2014 tarihleri arasında düzenlenecek fuarın ana teması “Sosyal Medya ve Çocuk” olarak belirlendi.

CNR EXPO’da ilk kez düzenlenecek kitap fuarı ile ilgili bilgi veren Basın Yayın Birliği Başkanı Münir Üstün, sektörün ve özellikle İstanbul’un yeni bir kitap fuarına ihtiyacı olduğunu söyledi. Üstün, “Nüfusun 17 milyon olduğu İstanbul’da yılda bir defa yapılan kitap fuarı yeterli değil. CNR EXPO'da tam bir karnaval havasında geçecek yeni bir kitap fuarı düzenliyoruz,” diye açıklamada bulundu.
Fuarın çocuk ve yetişkinler için sürpriz etkinlikleri olduğunu belirten Münir Üstün şöyle devam etti: “CNR Kitap Fuarı, her görüşten yayıncının ve kitapseverin buluşacağı tam bir kitap karnavalı halinde geçecek.”

Fuar, ziyaretçi ve katılımcılarına imza günleri, tiyatro gösterileri, konferanslar, söyleşiler ile dopdolu bir içerik sunmayı vaat ediyor. 

 

Yayın Tarihi: 25 Şubat 2014 Salı 15:19 Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2014, 15:23
YORUM EKLE

banner19

banner36