Kitaplı Kahve'de sohbet var!

20 Ocak 2012 Cuma günü Kitaplı Kahve Toplantılarında, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Muhittin Şimşek Yüksek Öğretim ve Sanayileşme konusunu anlatacak.

Kitaplı Kahve'de sohbet var!

Kitaplı Kahve Toplantıları, Halil İbrahim İzgi, Gökhan Yücel ve Abdurrahman Demirel tarafından oluşturulması amaçlanan bir düşünce ve tartışma platformu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinde sınıf arkadaşı olan bu üçlü,  mesleki kariyerlerinde edindikleri birikimlerden hareketle sosyal medya, siyaset, kültür, değişim, kamu diplomasisi ve uluslararası ilişkiler gibi konularda 'inovasyon' anahtar kelimesi temelli yeni bir oluşumu gerçekleştirmeyi hedeflemekte. 

Kitaplı Kahve Toplantıları özel sektör, kamu sektörü, sivil toplum arasındaki bağların yeniden tanımlandığı ve kimi zaman da yeniden inşa edildiği bu süreçte sosyal değişim tartışmalarına yeni kapılar açmayı amaçlamaktadır. Akademisyenlerden öğrencilere, karar vericilerden karar uygulayıcılara kadar geniş bir yelpazede katılımcı kitlesiyle buluşmayı hedeflemektedir.

Format olarak da yaklaşık 40 dakika sürecek olan sunumun ardından yine 40 dakikalık bir soru-cevap kısmı yer alacaktır. 

20 Ocak 2012 Cuma saat 20.00'de üçüncüsünü gerçekleştireceğimiz Kitaplı Kahve Toplantılarında, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Muhittin Şimşek Yüksek Öğretim ve Sanayileşme başlığındaki çalışmalarını ve bilgi birikimini bizlere aktaracak. Kitaplı Kahve'ye ulaşım için www.kitaplikahve.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Sorularınız içinse ad@acdsanatmerkezi.com adresinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

ADRES: Sırmaperde Sk. No : 8 Altunizade - Üsküdar / İSTANBUL

TELEFON: 0216 474 40 34 - 0 216 474 40 35

E-MAIL: info@kitaplikahve.com

 

Öznur Torun haber verdi

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2012, 22:06
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13