Kadir Has Üniversitesi'nde tiyatro festivali

Kadir Has Üniversitesi, 15 – 21 Nisan arasında Tiyatro Festivali düzenleyecek. Bu yıl 7'ncisi gerçekleştirilecek festivale çok sayıda üniversitenin öğrencileri oyunlarını sahneleyecek.

Kadir Has Üniversitesi'nde tiyatro festivali

Kadir Has Üniversitesi tarafından öğrencileri sanatla buluşturma acıyla düzenlenen Tiyatro Festivali, bu yıl 15 – 21 Nisan tarihleri arasında Kadir Has Cibali Kampüsü'nde gerçekleştirilecek. Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Çetin Sarıkartal danışmanlığında düzenlenecek festivale, Kadir Has Üniversitesi 'Otobüs Oyunu' ile katılacak.

Tiyatro Festivali'nde MEF Üniversitesi; 'Çehov Kolajı' ve 'Damdaki Kemancı', İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi; 'Ayak Bacak Fabrikası' İstanbul Teknik Üniversitesi Sahnesi; 'Katharina Blum'un Çiğnenen Onuru', Galatasaray Üniversitesi; 'Kimberly Akimbo', Sakarya Üniversitesi; 'Küskün Aşıklar', Dört Köşe Tiyatro; 'Jeanne D'ARC'in Öteki Ölümü', İstanbul Üniversitesi Öğrenci Kültür Merkezi Tiyatro Kulübü Mezunları; 'Fay Hattı', Galatasaray Üniversitesi; 'Dar Ayakkabıyla Yaşamak' ve Koç Üniversitesi; ' İnsanlar Mekanlar ve Eşyalar' ile festivalde yer alacak.

Kaynak: Habertürk

Yayın Tarihi: 14 Nisan 2019 Pazar 15:00
YORUM EKLE

banner19

banner36