İyi bir örneğiniz var mı?

Değerler Eğitimi Merkezi, Türkiye genelindeki tüm Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine 'İyi Örnekler Zirvesi' düzenliyor.

İyi bir örneğiniz var mı?

Değerler Eğitimi Merkezi çerçevesinde çalışmalar yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (DKAB) Öğretmenleri Platformu, okullardaki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinin kalite ve verimliliğine yönelik çalışmalar yaparak, bu çalışmaları öğretmenlerin ve ilgili kurumların istifadesine sunuyor.

Değerler Eğitimi Merkezi DKAB Öğretmenleri Platformu, Türkiye genelinde öğretmenlerin sınıf ve okul içi uygulamalarını, kullandıkları yöntem ve teknikleri, ders etkinliklerini paylaşmalarına zemin olması ve iyi örneklerin ortaya çıkması amacıyla Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine yönelik "İyi Örnekler Zirvesi" düzenliyor.

Sunum başvurusu için son gün 25 Şubat

2 Nisan 2011 tarihinde İstanbul' da yapılacak olan İyi Örnekler Zirvesi'ne katılmak ve sunumda bulunmak için 25 Şubat 2011 tarihine kadar başvuru yapılması gerekiyor.

İyi Örnekler Zirvesi'ne Türkiye ve Türkiye dışındaki ilköğretim ve liselerde görev yapmış veya yapmakta olan bütün DKAB öğretmenleri tebliğ hazırlayabiliyor. Programa ilgi gösteren herkes izleyici olarak katılabiliyor. Ayrıca poster ve video sunumları da kabul ediliyor.

Zirve programında ne var?

Program, 4 oturumdan oluşuyor.  İlk üç oturumda bildirilerin sunulması ve müzakereler gerçekleştiriliyor. Son oturum ise kapanış ve değerlendirme olarak planlanmış. Programdaki sunumlar 15 dakika, müzakereler ise 5'er dakika olacak.

Sunum özetleri için son başvuru tarihi 25 Şubat 2011, kabul edilen sunumların 20 Mart 2011 tarihine kadar teslim edilmesi gerekiyor.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için  www.dkabplatformu.org  internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2011, 14:43
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13

banner26