İtibar dergisinin 73. sayısı çıktı

İbrahim Tenekeci’nin yönetimindeki İtibar dergisinin Ekim 2017 tarihli 73. sayısı çıktı.

İtibar dergisinin 73. sayısı çıktı

İbrahim Tenekeci’nin yönetimindeki İtibar dergisinin Ekim 2017 tarihli 73. sayısı çıktı. Usta çizer Hasan Aycın’ın çizgilerini yayınlamaya devam eden dergi, Mehmet Burak’ın “Koridor” isimli eseriyle şiir sayfalarını açıyor. Mehmet Şamil’in “Geçti Zaman”, Cengizhan Konuş’un “Gök Denilen Kuşcağız” ve Mustafa Muharrem’in “Dirsek” başlıklı şiirleriyle devam ediyor. Bu sayının diğer şairleri ise Fatma Şengil Süzer, Fatih Muhammet Atasever, İsmail Kılıçarslan, Muhammed Ali Caymaz, Rabia Gelincik, Mustafa Yıldırım, Cevat Akkanat, Said Yavuz, Mehmet Emin Küçüker, Adem Yazıcı, Zülal Sema, Seyyid Ensar, İlker Nuri Öztürk, Eray Sarıçam, Selim Yasin Deliacı, Kenan Yusuf Taşkın, Tahir Çakmak, Hayrullah Gürdağ, Rumeysa Nur Gürbüz, Büşra Yavuz, Nurettin Durman, Emel Özkan, Mehmet Aycı, Mehmet Doruk Kandemir, Rıdvan Tulum ve Mustafa Akar.

İtibar Ekim sayısının öykü sayfalarında ise Hüseyin Ahmet Çelik’in “Bir Körün Elleri Ellerimde”, Yunus Develi’nin “Yeraltından Sesler”, Bülent Ayyıldız’ın “Başımda Beklerken” ve Emin Gürdamur’un “Güneşin Öbür Batışı” isimli öyküleri bulunuyor.

İtibar’ın Ekim sayısında Hüsrev Hatemi ile Dilek Erdem konuşmuş. İkinci söyleşide ise Ercan Yıldırım, Ahmet Arslan’ın sorularını yanıtlamış.

Özkan Gözel’in “İç Âlemimiz İşgal Altında” Berat Demirci, “Kalbimdeki Kabristandan Bir Köşecik”, Abdullah Harmancı “Biz Karun’u İzlerken”, M. Fatih Andı, “Peygamber’i Şiirle Sevmek”, Kemal Sayar “Bil, Bul, Ol”, Necip Tosun “Edebiyatçı ve Sosyal Medya”, Gökhan Ergür “Değişen Dünyada Gençlerin İnanç Problemi”, İbrahim Tenekeci “Babamla Beraber”, Muhammed Enes Kala “Tüketim Kültü ve İstiğna Makamı” başlıklı yazılarıyla dergide yer alıyor. 73. sayının diğer yazarları da şöyle: Harun Yakarer, Hüsrev Hatemi, Mehmet Narlı, Semra Saraç, Mustafa Özel, Sadık Koç ve Ali Oturaklı.

 

www.itibardergi.com

itibardergisi @ hotmail.com

(0212) 544 24 61

Yayın Tarihi: 03 Ekim 2017 Salı 11:52 Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2017, 11:52
banner25
YORUM EKLE

banner26