İlim Hikmet Vakfında yılsonu programı

Kayseri'de İlim Hikmet Vakfında, 2011-2012 eğitim yılı içerisinde vakıfta eğitim gören genç kızlar yılsonu etkinliği düzenlediler.

İlim Hikmet Vakfında yılsonu programı

Kayseri'de İlim Hikmet Vakfında, 2011-2012 eğitim yılı içerisinde vakıfta eğitim gören genç kızlar yılsonu etkinliği düzenlediler. Bayan öğrenciler ve veliler tarafından yoğun ilgi gören program Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Komisyon başkanı Ayşegül Arslan’ın açılış konuşmasından sonra yıl içerisinde yapmış olunan etkinliklerle ilgili hazırlanmış olan sunum, velilerin bilgilerine sunuldu. Şiir, skeç, bilgi yarışması, ezgi ve ilahilerin bulunduğu program sertifika töreni ve duayla sona erdi.

Yıl içerisinde akaid, ahlak, Kur’an-ı Kerim dersleri gören ve Müslüman şahsiyetlerin hayatlarının konuşulduğu biyografi çalışmalarına katılmış olan öğrenciler, bu konularda hazırlanan soruları yanıtlamak için bilgi yarışmasında ter döktü. Oldukça eğlenceli ve heyecanlı geçen yarışmanın birincileri Zehra Büşra Çamdalı ve Rumeysa Sena Çamdalı oldu.

Sertifika töreni program sonunda, faaliyetlerde görev alan eğitimciler ve komisyon üyelerine teşekkür belgeleri ve hediyeleri törenle takdim edilirken, yıl içerisinde eğitim görmüş olan öğrencilere sertifikaları verildi.

 

Yüsra Dal haber verdi

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2012, 12:00
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
FATİH PALA
FATİH PALA - 7 yıl Önce

MaşaAllah kardeşlerimize. Allah yollarını açık eylesin. Nitelikli ve kaliteli yürüyüşçülere Selam ediyorum.Kayseri'yi canlandıracak tüm güzelliklere "MaşaAllah" diyorum.Selam ve rahmet üzerinize olsun kardeşlerim...

banner19

banner13