İLESAM'ın 3. Sanatın ve Kültürün Kardeşliği programı gerçekleşti

İLESAM'ın, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın desteği İle yaptığı 3.SANATIN VE KÜLTÜRÜN KARDEŞLİĞİ programı Sivas Atatürk ve Kongre Müzesi Bahçesinde Başarıyla Gerçekleştirildi.

İLESAM'ın 3. Sanatın ve Kültürün Kardeşliği programı gerçekleşti

MÜZE-ŞİİR-MÜZİK projesinin kültür konulu konferans programı T.C. Kültür Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür Yardımcısı Sayın Seyit Ahmet Arslan, Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Teoman Karaca, Eğitimci Mehmet Şarkışla’nın katılımıyla Sivas Atatürk ve Kongre Müzesi bahçesinde başarıyla gerçekleştirildi.

Genel Başkanımız Mehmet Nuri Parmaksız,”Proje ile ilgili bütün kurumlarımızdan ve valiliklerden resmi izinler alındı, programlarımız müzelerimizin bahçesinde, açık alanda sosyal mesafe, temizlik, maske ve hijyen kurallarına göre belirli sayıda katılımcı ile gerçekleştirildi.Başta projemizi destekleyen T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na, projedeki paydaşımız Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü'ne, Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne, projemizde konuşmacı, sunucu ve şair olarak davet ettiğimiz İLESAM üyelerimize ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim” dedi.

Yayın Tarihi: 22 Eylül 2020 Salı 11:20 Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2020, 11:20
banner25
YORUM EKLE

banner26