İktibas dergisinin 466. sayısı çıktı

İktibas Çizgisi dergisinin Kasım 2017 tarihli 466. sayısı ''Allah’ı Unutanlar Gibi Olmayın'' manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

İktibas dergisinin 466. sayısı çıktı

İktibas Çizgisi dergisinin Kasım 2017 tarihli 466. sayısı “Allah’ı Unutanlar Gibi Olmayın” manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

Bu sayıda Kavram köşesinde “Tasavvuf” konusu işleniyor.

Düşünce sayfalarında, Hüseyin Bülbül’ün “Allah’ı Unutanlar Gibi Olmayın”; Abdullah Pamuk’un “İktibas Çizgisi/Fikir Miras Olamaz?”; Osman Coşkun’un “Kalbler Birleşmeden olmaz”; Aykut Akça’nın “Gerçek Bir Hayatınız Olsun İstiyorsanız Eğer”; Enes Tarım’ın “Modern Çağın Yağmacıları: Yedi Kızkardeş”; Haydar Öztürk’ün “Kur’an Meallerinin Hedefleri”; Ömer Yıldız’ın “Hz.Peygamberin Sünneti ve Değeri”; Sinan Ulu’nun “Dünya işi mi Ahiret işi mi”; ile Gülbahar Aysatan’ın “12 Yıllık Eğitimde Zorunlu Olması Gereken 15 Ders”; Şeref Bülbül’ün ”Kaynayan Ortadoğu Kazanı”; Muhammed Celil’in “Adetten Töreye Örften Ma’rufa” yazıları yer alıyor.

Bir Dergi Bir Alıntı bölümünde “İslami Hareket Üzerine” başlıklı yazı, Mektuplara Cevaplar’da ise Hüseyin Bülbül’ün “Bir Ayet Bin İbret” yazısının yanı sıra, Sanat-Edebiyat’ta Mehmet Mortaş’ın “Şiir Kadın ve Şehir”, Hayrunnisa Akça’nın “Çok Yaşayan mı ölür Çok Ölen mi çok yaşar?” ve Zehra Destek’in “Savaşın Rengi” yazıları okuyucuya sunuluyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2017, 10:47
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13

banner26