banner17

İktibas Çizgisi’nin Eylül sayısı çıktı

İktibas Çizgisi dergisinin yeni sayısı okurlarıyla buluştu.

İktibas Çizgisi’nin Eylül sayısı çıktı

İktibas Çizgisi Eylül 2018/466-11. sayısı Abdullah Pamuk’un kaleme aldığı “Abd'nin "Teo-Politik" Açmazları Ve Yaptırımları” manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

Bu sayımızda, Kavram Bölümünde “İslam da Cihad Kavramı” konusunun işlendiği yazıyı okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında, Hüseyin Bülbül’ün “İnsanları Allah İle Aldatmak”  Osman Coşkun’un “Tecrübelerimizle Değil Tercihlerimizle Değerliyiz” Hamdi Akan’ın “Empatik sempati“ Enes Tarım’ın “Müslümanların Amellerinde Asıl Belirleyici Fayda Değil Allah’ın Hükümleridir” Ömer Yıldız’ın  “Evanjelizm”  Harun Görmüş’ün  “Peygamber’in Görevi” Muhammed Celil’in ”Zaman ve Değerlendirilmesi” yazılarını bulabilirsiniz.

Sanat-Edebiyat bölümünde  Enes Günaslan’ın düzenlemesiyle Mustafa Özel ile yapılan  “İlk İslami romanımızı, ilk Batıcı romancımız yazdı” röportajını okuyabilirsiniz.

Bir Dergi Bir Alıntı bölümünde Ulvi Alacakaptan ile yapılan “Göbekten Güldürmek Başka, Kafadan Güldürmek Başka” başlıklı söyleşi ve yine. Dünya Bizim sitesinden Cahide Hayrunnisa Çiçek’in  Bangladeş'in Cemaat-i İslami Üyesi Direnen Kadınlarıyla yaptığı konuşmayı bulabilirsiniz.

Mektuplara Cevaplarda ise Hüseyin Bülbül’ün okuyucularımızdan gelen sorular üzerine “Evlatlık Edinmenin Hukuku  ” yazısı yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 23:27
banner12
YORUM EKLE

banner19

banner13

banner20