İktibas Çizgisi'nin 14. sayısı çıktı

İktibas Çizgisi'nin Aralık 2018/466-14. sayısı çıktı

İktibas Çizgisi'nin 14. sayısı çıktı

İktibas Çizgisi Aralık 2018/466-14. Sayısı Abdullah PAMUK’un kaleme aldığı Türkiye-Abd İlişkileri’nde Yeni Dönem mi ?” manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

Bu sayıda, Kavram Bölümünde Meal ve Mealcilik” konusunun işlendiği yazıyı okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında, Hüseyin BÜLBÜL’ün “İslam’da Aile’nin Önemi “ Osman COŞKUN’un “İmanınızın Mimarımısınız?” Hamdi AKAN’ın “Şikâyet değil (!) Hiç yakışıyor mu?”
(Düşün İslam’ın yakasından) Enes TARIM’ın “
Kibir Ve Tekebbür Refahla Şımartılmış Saltanat Sahiplerinin Bir Hasletidir” Harun GÖRMÜŞ’ün  “Çokluk, Çoğaltma ve Çoğunluk Üzerine” Muhammed CELİL’in Huzur Nedir? Haydar ÖZTÜRK’ün  “Yeniden Başlamak” İsmail KAHVECİ’nin “Kur’an’la Sağlıklı İletişim/ İletişimsizlik Üzerine” Şeref BÜLBÜL’ ün “Nasıl Bilirdiniz?” yazılarını bulabilirsiniz.

Sanat-Edebiyat bölümünde, Enes Günaslan’ın kaleminden “ Altı Çizili Satırlar” ve Hayrunnisa AKÇA’dan “Konuşamadı, Söz İçinde Birikti” başlıklı çalışmayı bulabilirsiniz

Bir Dergi Bir Alıntı Bölümünde Semir Yorulmaz’ın kaleminden “Uluslararası Müdahaleler Karmaşık İç Dengeler ve Işığında Yemen Krizi” başlıklı yazıyı bulabilirsiniz.

Mektuplara Cevaplarda ise Hüseyin BÜLBÜL’ün okuyucularımızdan gelen sorular üzerine “İslam’da Davetin Yöntemi de İlahidiryazısı mevcut.

Yayın Tarihi: 03 Aralık 2018 Pazartesi 02:00 Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019, 20:10
banner25
YORUM EKLE

banner26