İktibas Çizgisi'nin Nisan sayısı çıktı

İktibas Çizgisi’nin 18. sayısı okurlarıyla buluştu

İktibas Çizgisi'nin Nisan sayısı çıktı

Nisan sayısı Abdullah PAMUK’un kaleme aldığı ““YENİ PARTİ”  DE BİR PROJE Mİ !?-AK Parti İçindeki AKP’liler ve Muhalefet-” manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

Bu sayımızda, Kavram Bölümünde Mezhep ve Mezhepcilik ” konusunun işlendiği yazıyı okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında,

Hüseyin BÜLBÜL’ün İslam ve Terör Osman COŞKUN’un “Biliyormusunuz Kur’an’ı Allah Açıklamıştır” Hamdi AKAN’ın “Dünya’da KÖRLÜK !)” Enes TARIM’ın “Dinin inşasında geleneğin rolü” Harun GÖRMÜŞ’ün  Dünyâ’yı Merkeze Almak”  Muhammed CELİL’in “Müslüman, Ama Postmoderniz ” Haydar ÖZTÜRK’ün “Siyer Bağlamında Necm Suresi(Vahiy-Tevhid-Ahiret)” Ömer YILDIZ’ın “Okuma Notları” yazılarını bulabilirsiniz.

Zamanına Tanıklık Edenler :

Abdullah PAMUK’un kaleminden “Takiyüddin el-Nebhanihayatının anlatıldığı yazı ve El Nebhanin eser ve görüşlerinin anlatıldığı alıntı bir bölümü bulabilirsiniz

Sanat-Edebiyat Bölümünde  ;

Enes GÜNASLAN’ın alıntılayıp düzenlediği “Hanzala Ne Zaman Dönecek Yüzünü?başlıklı çalışmayı bulabilirsiniz

Bir Dergi Bir Alıntı Bölümünde

Ziyaüddin Serdar’ın “Mukaddes Belde Mekke” kitabının değerlendirmesi ni Dünya Bizim sitesinden alıntıladığımız“Mekke’nin bilinmeyen tarihi”  başlıklı yazıyı bulabilirsiniz.

Mektuplara Cevaplarda ise

Hüseyin BÜLBÜL’ün okuyucularımızdan gelen sorular üzerine “Kur’an’da Metin Mananın Koruyucusuduryazısının yanı sıra.

Dergimizin gündem bölümünde ise, her zamanki gibi özenle seçip iktibas ettiğimiz köşe yazılarını sizlerin istifadesine sunduk, zevkle okuyacağınıza inanıyoruz.

Yayın Tarihi: 01 Nisan 2019 Pazartesi 20:00
banner25
YORUM EKLE

banner26