İktibas Çizgisi'nin Mart sayısı çıktı

İktibas Çizgisi Mart 2019/466-17. Sayısı Abdullah PAMUK’un kaleme aldığı “Şeytanın’ın Reçetesi” ve Batı/Abd’nin Gerçek Yüzü” manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

İktibas Çizgisi'nin Mart  sayısı çıktı

Düşünce yazılarında,

Hüseyin BÜLBÜL’ün “Kur’an Üzerinden Yapılan Yanlış “ Osman COŞKUN’un “Günümüz Beşli Çetesi ve Rahd İlişkisi“ ” Hamdi AKAN’ın “Vicdan; Vahiyden bağımsız olursa?” Aykut AKÇA’nın “Ben Neye Yararım?” Enes TARIM’ın “Otoriter Seçilmişlik” Harun GÖRMÜŞ’ün  “Kur’ân-Merkezli Yaşamak  Muhammed CELİL’in Müslümanlarda, Kimlik ve Aidiyet SorunuHaydar ÖZTÜRK’ünEklemlenmek İsmail KAHVECİ’nin “Kur’an’da İnsan Tipleri-Münafıklar-2-” Enes GÜNASLAN’ın “Dijital Uyum /Soyut İşgal” Şeref BÜLBÜL’ünÖlüm'ü Hatırlamak” Salih ZİLELİ!nin “Bilinç ve Batı”yazılarını bulabilirsiniz.

Zamanına Tanıklık Edenler :

Abdullah PAMUK’un kaleminden “Ebu’l A’la El-Mevdudi (1903-1979)” başlığı ile Mevdu’nin hayatı ve “Kur’an’da Dört terim” kitabından alıntı bir bölümü bulabilirsiniz

Sanat-Edebiyat Bölümünde  ;

Mustafa CELEP’in kaleminden “Mücadeleci Şiir” ve Prof. Dr. Nazif Gürdoğan’dan ”Sanat Hayatı Güzelleştirmek İçin Vardır” başlıklı çalışmaları bulabilirsiniz

Bir Dergi Bir Alıntı Bölümünde

Dünya Bülteni Haber Merkezinin hazırladığı Sahipsiz miras; Malcolm X'in ailesi  başlıklı yazıyı bulabilirsiniz.

Mektuplara Cevaplarda ise

Hüseyin BÜLBÜL’ün okuyucularımızdan gelen sorular üzerine “İslam İnsanın Fıtratına Hitap Ederyazısının yanı sıra.

Dergimizin gündem bölümünde ise, her zamanki gibi özenle seçip iktibas ettiğimiz köşe yazılarını sizlerin istifadesine sunduk, zevkle okuyacağınıza inanıyoruz.

Yayın Tarihi: 04 Mart 2019 Pazartesi 21:30
banner25
YORUM EKLE

banner26