banner17

İktibas Çizgisi Dergisinin Yeni Sayısı Çıktı

İktibas Çizgisi dergisinin Ağustos sayısı çıktı.

İktibas Çizgisi Dergisinin Yeni Sayısı Çıktı

İktibas Çizgisi dergisinin Ağustos 2018/466-10. sayısı “Kabazulüm–Sofistike Zulüm-Müslümanların Hatalı Okumaları-“ manşeti ile okuyucusuyla buluştu. Bu sayıda, kavram bölümünde “İtaat” konusunu işleniyor.

Düşünce yazılarında, Hüseyin Bülbül’ün “Davetten Devlete” Osman Coşkun’un “Bütün Mesele Kuran’ı Gereğince Uygulamamak” Hamdi Akan’ın “Hangi ‘Cahiliye toplumu’, Daha cahil.?”.!” Aykut Akça’nın “Sözü Dinleyip En Güzeline Uymak” Haydar Öztürk’ün “Değişen Bir Şey Yok” Enes Tarım’ın “Ritüel O’na Yaklaştırmıyorsa İbadet Değildir” Ömer Yıldız’ın “Peygamber Ama Hangi Peygamber -3” Harun Görmüş’ün “Kur’ân’ı Hicaz’dan Okumak” Muhammed Celil’in  ” Mü’minin Hedefi” İsmail Kahveci’nin “Kur’an’ın Model İnsan Tipi: Mü’minler-5“ yazılarını bulabilirsiniz.

Sanat-Edebiyat bölümünde Bahadır Yenişehirlioğlu’nun “Güvercinleri Köpeklere Kurban Edemeyiz”; Bir dergi bir alıntı bölümünde Nuri Pakdil’in “Bulaşıcı Bir Hastalıktır, İnsanın Bozulması” başlıklı yazısı ; Mektuplara cevaplarda ise Hüseyin Bülbül’ün okuyucularımızdan gelen sorular üzerine “Batıla Tebessüm Hakka Zulümdür ” yazısını bulabilirsiniz. Ayrıca derginin gündem bölümünde, özenle seçip iktibas edilen köşe yazıları mevcut.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2018, 09:46
YORUM EKLE

banner19

banner13

banner20