'İkinci 40 yıl' konseri Küçükçekmece'de

Ömer Karaoğlu, Taner Yüncüoğlu, Umut Mürare, Eşref Ziya, Abdülbaki Kömür gibi sanatçılar 27 Ekim’de konser verecek.

'İkinci 40 yıl' konseri Küçükçekmece'de

Müzik ve Sinema Derneği (MÜSİDER) tarafından hazırlanan “İkinci 40 yıl” albümü için yapılan çalışmalar tamamlandı.

Müzik ve Sinema Derneği (MÜSİDER) tarafından hazırlanan “İkinci 40 yıl” albümü için yapılan çalışmalar tamamlandı. “Her bahar bir çiçekle başlar” şiarıyla yola çıkıldığından bugüne kadar 40 yıl geride kalırken; ikinci 40 yıl için “taze bir başlangıç” yapılıyor. Müzik ve sinema alanında duyulan eksikliği gidermek amacıyla kurulan MÜSİDER’in ilk işi olan “İkinci 40 yıl” albümü geçtiğimiz günlerde hazırlandı. Albüme sesiyle destek veren sanatçılarla yemekte bir araya gelen dernek yöneticileri, Ekim ayı içerisinde albümün tanıtım konserini yapmayı planlıyor.

Tecrübe ile heyecanı birleştirecek

Büyük bir dinleyici ve hayran kitlesine hitap eden Ömer Karaoğlu, Taner Yüncüoğlu, Umut Mürare, Eşref Ziya, Abdülbaki Kömür gibi sanatçılar 27 Ekim’de Küçükçekmece’deki ArenaMega’da konser verecek. MÜSİDER, konser öncesinde sanatçılarla albümü ve konseri değerlendirmek için bir araya geldi. Bir yandan konserin organizasyonu için yapılan hazırlıklar sürerken, albüme büyük emek veren sanatçıların konser için görüşleri de alındı.

Önce konser sonra turne

“İkinci 40 yıl” albümünün tanıtım konseri 27 Ekim’de Küçükçekmece’de bulunan ArnaMega’da yapılacak. Albümde yer alan sanatçıların hayranları ile buluşacağı konserin sunuculuğunu ise TRT sanatçısı Altan Varol üstlendi. Siyaset ve sanat dünyasından katılımların beklendiği programın başlama saati 13.00. Konsere katılımlar davetiye ile yapılacak. Davetiyelerin temini ve program hakkında bilgi ise derneğin resmi web sayfası olan www.musider.com adresinde bulunuyor. Tanıtım konserinin ardından sanatçıların Türkiye turnesine çıkacakları ve hayranları ile buluşacakları da dernek yetkilileri tarafından verilen bilgiler arasında yer alıyor. Albümde emeği geçen sanatçılar da organizasyonun içerisinde olmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.Emre Gürbüz haber verdi

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2013, 00:06
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13