İBB geleceğin yazarlarını ödüllendirdi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki Kültür AŞ ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen, "6. Çocuk Yazarlar Hikaye Yarışması" ve "3. Genç Yazarlar Hikaye ve Şiir Yarışması"nda dereceye giren öğrenciler, 20 Mart’ta düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu.

İBB geleceğin yazarlarını ödüllendirdi

İstanbul genelindeki bütün devlet ve özel ortaokul öğrencilerine açık olan "Çocuk Yazarlar Hikaye Yarışması"nda gönderilen eserler üzerinde jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda, Bağcılar Özel Güneşli Final Ortaokulu'ndan Burak Öğreden birinci, Sancaktepe Özel Küçük Prens Ortaokulu'ndan Nil Tanka ikinci ve Sultanbeyli Hasan Ali Yücel Ortaokulu'ndan Temuralp Çelik ise üçüncülük elde etti.

Birinciye 1 dizüstü bilgisayar, Kültür AŞ Yayınları'ndan 150 liralık kitap çeki ve okul kütüphanesi için Kültür AŞ Çocuk Yayınları kitap seti, ikinciye 1 tablet bilgisayar ve Kültür AŞ Yayınları'ndan 150 liralık kitap çeki, üçüncüye ise 1 mini tablet ve Kültür AŞ Yayınları'ndan 150 liralık kitap çeki takdim edildi.

Yayın Tarihi: 22 Mart 2019 Cuma 14:53
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner26