Halk Çamlıca'ya cami istiyor!

Realist Gençlik Hareketi’nin 05.08.2012 tarihinde başladığı “Çamlıca’ya Cami Anket Çalışması” 25.08.2012 tarihinde tamamlandı.

Halk Çamlıca'ya cami istiyor!

Realist Gençlik Hareketi’nin 05.08.2012 tarihinde başladığı “Çamlıca’ya Cami Anket Çalışması” 25.08.2012 tarihinde tamamlandı.

Avrupa ve Asya kıtasından görülmesi planlanan Çamlıca’ya Cami Projesi tüm TV kanallarında ve sosyal medyada tartışıldı, ancak halkın bu konu hakkında ne düşündüğünü kimse sormadı. Yapılan bu anket çalışması ile artık halkın ve özellikle gençlerin bu projeye nasıl baktığı biliniyor.

Çamlıca’ya Cami Anket Formu ile dernek üyeleri İstanbul’da yüz yüze anket çalışması yaptı. Ayrıca internet üzerinden hazırlanan anket formu ile Türkiye’nin her bölgesinden insanların ankete katılabilmesi sağlandı.

5057 kişinin katıldığı anket çalışması ile caminin isminden, hangi yaş gruplarının ne düşündüğüne kadar çeşitli verilerin elde edilmesi sağlandı.

Ankete katılım sağlayanların %63’ü cami yapılmasını isterken %37 ise cami yapılmasını istememekte.

 

Fatma Ünal haber verdi

Yayın Tarihi: 04 Eylül 2012 Salı 00:10 Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2012, 00:10
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
tespih
tespih - 9 yıl Önce

Türkiye'nin her yerinden katılım sağlanmış yazılmış. Türkiye'nin diğer illerindeki vatandaşların çamlıca'ya cami yapılıp yapılmaaması ile ilgili ne alakaları olabilir bu realist arkadaşlara soruyorum. Ayrıca bu anket akp yaranmacılığı tarzı bir şey..Cami yapılacağına gökdelenlere karşı gelinsin..

davut doğrucu
davut doğrucu - 9 yıl Önce

rh+ hareketindeki arkadaşlar birde şunları sorsalarmış.çamlıcadacamiden önce görüntü kirliliği olan direklerin kaldırılmasını.villar yapılarak yağmalanmış çamlıcanın milli park yapılarak temizlenmesini.daha hayırlı bir iş yapmış olurlardı.

Nazan elcin
Nazan elcin - 9 yıl Önce

Yeterince cami yok mu?En güzel cami insanın kalbidir...

banner26