Gençlik ve Ateşle İmtihan

Abdullah Yıldız, FAAL öğrenci grubunun konuğu olarak 28 Mart Pazartesi günü Şehir Üniversitesinde.

Gençlik ve Ateşle İmtihan

İstanbul Şehir Üniversitesi’nde yoğun bir şekilde çalışan öğrenci topluluğu FAAL’in 2 haftada bir düzenlediği FAAL Konferanslar serisinin ikinci konuğu Abdullah Yıldız. Şehir Üniversitesi Altunizade Kampüsü Konferans Salonunda yapılacak olan ve herkese açık olan konferansın konusu Gençlik ve Ateşle İmtihan.

28 Mart Pazartesi saat tam 16.30’da başlayacak konferansa gelmek isteyenler için Şehir Üniversitesi Altunizade Kampüsü Konferans Salonunun adresi Altunizade Mahallesi Kuşbakışı Caddesi No: 27 Üsküdar.

Hayat Üniversitesi

Ayrıca Hayat Üniversitesi adı altında yapılacak olan konferans serisinin ilkinde 5 Nisan Salı günü Mustafa Özel’i ağırlayacak olan FAAL Topluluğu, Mayıs ayında düzenlenecek olan Şehir Festivali'nde de 'bize' ait farklı etkinliklerin hazırlığını yapıyor.

Şehirde neler oluyor?

Önümüzdeki hafta ise Şehrin ilk dergisini çıkartacak olmanın heyecanını yaşayan FAAL’in etkinliklerinden haberdar olmak için sehristan.com sitesi takip edilebilir.

FAAL Öğrenci Topluluğu haber verdi ve davet etti.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2011, 10:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammed
Muhammed - 8 yıl Önce

FAAL, sadece bir öğrenci topluluğu değildir; faal olmak isteyen herkese kapısı açık olan bir yer olduğu için, 'FAAL Topluluk' şeklinde anılması daha yerinde olabilirdi.

banner19

banner13