Genç Sanat: 5.Güncel Sanat Proje Yarışması

​Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından, ülkemizdeki güncel sanatı ve sanatçıları desteklemek, genç sanatçıları keşfetmek, yenilikçi üretimleri arttırmak ve bu eserlerin geniş kitlelerce izlenmesini sağlamak amacıyla "2019, Milli Mücadelenin 100. Yılı”na ithafen “Şimdi Yeni Şeyler Söylemek Lazım” konulu “Genç Sanat: 5. Güncel Sanat Proje Yarışması” düzenlenecektir.

Genç Sanat: 5.Güncel Sanat Proje Yarışması

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından, ülkemizdeki güncel sanatı ve sanatçıları desteklemek, genç sanatçıları keşfetmek, yenilikçi üretimleri arttırmak ve bu eserlerin geniş kitlelerce izlenmesini sağlamak amacıyla "2019, Milli Mücadelenin 100. Yılı”na ithafen “Şimdi Yeni Şeyler Söylemek Lazım” konulu “Genç Sanat: 5. Güncel Sanat Proje Yarışması” düzenlenecektir.

Başvuru ve seçici kurul değerlendirmesi “e-devlet” bağlantılı https://plastiksanat.kultur.gov.tr web sitesi üzerinden çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirilecektir.

“Şimdi Yeni Şeyler Söylemek Lazım” konulu “Genç Sanat: 5. Güncel Sanat Proje Yarışması”na 04 Mart – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında başvuru yapılabilecektir. 

Ayrıntılı bilgi için:

https://www.kulturportali.gov.tr/turkiye/Ankara/haberduyuru/genc-sanat-5-guncel-sanat-proje-yarismasi …

Yayın Tarihi: 08 Nisan 2019 Pazartesi 06:00
banner25
YORUM EKLE

banner26