Genç Okur'dan yardımlaşma dosyası

Genç Okur dergisinin Aralık 2015 tarihli 27. sayısı çıktı.

Genç Okur'dan yardımlaşma dosyası

Genç Okur dergisinin Aralık 2015 tarihli 27. sayısı çıktı. “Yardım Et, Yardım Bul!” dosya başlığıyla çıkan dergi, insanların yardımlaşma ve dayanışmaya en çok ihtiyacı olduğu şu zamanlarda dikkatleri bu konuya çekiyor.

Dosya yazısında Mustafa Yıldız, okura yardımlaşmanın o kadar da zor olmadığını gösteriyor. Dosya yazısı ile birlikte, “Ne kadar Yardımseversin?” testi ise okurun ‘yardımseverlik seviyesini ve potansiyelini’ fark etmesini sağlıyor.

Derginin Müslümanca Yaşamak bölümünde bu ay, evlerimize muhabbet getiren misafirlere karşı vazifelerimiz ve dikkat edilmesi gerekenler “Misafir Nasıl Ağırlanır?” başlığıyla okura sunuluyor.

Çözüm Masası bölümünde Psk. Dan. Selamet Ergişi bu ay, “Kardeşlerimle Anlaşamıyorum!” diyen okurun bu sorununa çözüm olacak önerileri masaya yatırıyor.

Süper Babaanne bu ay yine gardıropları havalandırmaya geliyor! Giyinirken Sık Yapılan Hatalar yazısı giyim kuşamına dikkat edip de ne yapacağını bilmeyen kararsız okura yol göstereceğe benziyor.

Derginin çizgi-kahramanı Balaban’ın serüveni bu ay da devam ediyor. Günümüzden 16. yy’a uzanan hikâyesiyle Balaban, esrarengiz olaylara sahne oluyor.

Yayın Tarihi: 07 Aralık 2015 Pazartesi 11:11 Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2015, 11:25
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner26