Genç Gelişim yolculuğunu sürdürüyor

Genç Gelişim dergisinin 76. sayısında, muhteşem mucit Nikola Tesla’nın pek bilinmeyen muhteşem hikâyesi ve başarı sırları var.

Genç Gelişim yolculuğunu sürdürüyor

Ülkemizde kişisel gelişim yayıncılığının öncü dergisi Genç Gelişim 76. sayısında öğreten, bilgilendiren, eğlendiren içeriğiyle gelişim yolculuğunu sürdürüyor.

Bu ay dergide dünyanın gelmiş geçmiş en önemli beyinlerinden, muhteşem mucit Nikola Tesla’nın pek bilinmeyen muhteşem hikâyesi ve başarı sırları var.

“Bebelere ve Çocuklara NLP”, “Özgürlükçü bir Yönetim Dehası: Peter F. Drucker”, “Tarihin Akışını Değiştiren Mini Rastlantılar”, “Öğrenmeyi Basitleştiren 10 Kolay Teknik”, son konuşma ile kişisel gelişim tarihinde önemli bir yerde duran “Kalbinin Peşinde Koşan Bir Adam: Randy Pousch” ve bir birinden özel yazılar, araştırmalar var.

“Yabancı Dili Konuşabilme Özgürlüğünüz Var” yazısı ile dikkat çeken bir diğer önemli yazılardan…

Türkiye’nin seçkin kişisel gelişimcilerinin hazırladığı Genç Gelişim dergisinde başarı, motivasyon, nlp, hipnoz, sınavlara hazırlık, yabancı dil öğrenme konuları başta olmak üzere kişisel gelişimin her alanında önemli yazılar var.

Derginin www.gencgelisim.com sitesinde tüm üyelere birçok e-kitap ücretsiz hediye ediliyor.

Genç Gelişim dergisi gazete bayilerinde, NT, DR, Remzi, İnkılap gibi kitapevlerinde ve Migros, Tansaş, Carrefour gibi alışveriş marketlerinde okurlarıyla buluşmakta.

www.gencgelisim.com bilgi@gencgelisim.com Tel: 0212 445 00 45

 

Üsame Varol haber verdi

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2012, 20:01
YORUM EKLE

banner19

banner13