Genç Dergisi'nin Kasım sayısının gündeminde sorusu olan gençler var!

Genç Dergisi Kasım sayısı, soruları olan gençleri gündeme taşıdı. "Allah'ım Sorularım Var" başlığıyla okurlara seslenen derginin, aboneleri ve yeni abone olacaklar için güzel bir sürprizi var.

Genç Dergisi'nin Kasım sayısının gündeminde sorusu olan gençler var!

Editörlüğünü Süleyman Ragıp Yazıcılar'ın yaptığı, "Ebedi Gençlik Dergisi" mottosuyla gençliğe seslenen, her alandan zengin yazar kadrosuyla dikkat çeken içeriklere imza atan Genç Dergisi, Kasım sayısında gençlerin dine ilişkin sorularını gündeme taşıdı. 

UZMANLARIN YANI SIRA GENÇLERE DE SORULDU

Son yıllarda gençlerin zihin dünyasını sıklıkla meşgul eden sorular, alanında uzman isimlerin yanı sıra bizzat gençlere de soruldu. 

Dosyada; "Gençler sorularının cevaplarını nerelerde arıyor? Zor sorusu olanlar, tatmin edici cevaplar bulabiliyor mu? Popüler isimler gönüllerdeki sorulara hikmetle mi yoksa sözün şehvetine kapılarak mı cevap veriyor? Soru sorma adabı var mıdır, varsa bu hangi ölçüleri, ilkeleri barındırır? İslam bütün sorulara cevap verir mi?" tarzında gençlerin sıkça tartıştıkları sorulara cevaplar arandı.

Derginin dosyasına; Hayrettin Karaman, Abdurrahman Dilipak, Abdullah Yıldız gibi kamuoyunun yakından tanıdığı isimler de destek vererek, gençlerin sorularına birikimleri doğrultusunda cevaplar verdiler. 

15. YILA ÖZEL KİTAP HEDİYESİ 

Genç Dergisi 15. yıla özel abonelerine, gençlerin sordukları temel sorulara yönelik cevapların yer aldığı Prof. Dr. Soner Duman'ın "Allahım Sorularım Var" isimli eserini hediye edecek.

Yayın Tarihi: 04 Kasım 2020 Çarşamba 12:15
YORUM EKLE

banner19

banner36