Genç Birikim'in 199. sayısı çıktı

Genç Birikim dergisinin Aralık 2015 tarihli 199. sayısı çıktı.

Genç Birikim'in 199. sayısı çıktı

Gündemdeki konuları İslami bakış açısıyla derinlemesine analiz eden ve değerlendiren Genç Birikim dergisinin Aralık 2015 tarihli 199. sayısı çıktı.

Genç Birikim dergisinin genel yayın yönetmeni araştırmacı-yazar Ali Kaçar günümüzdeki olaylar ışığında Türkiye ile Rusya arasındaki enerji politikalarının geçmişini anlattığı “Türkiye’nin Enerji Politikası ve Rusya” başlıklı yazısıyla, Tahsin Gaffaroğlu “Vahiy ile Diriliş” başlıklı yazısıyla, Muhammed İmamoğlu “Ölüm ve Ötesi” başlıklı yazısıyla, Yalçın Yılmaz “Ahit ve Sorumluluk” başlıklı yazısıyla, Ahmet Muhammed MünirR “Ashab-ı Kiram’ı Andıran Örnek Şahsiyet: İmam Nevevi (Rahimehullah)” başlıklı yazısıyla, İdris Kerimoğlu “Çocuklar Şiddeti Unutmaz” başlıklı yazısıyla dergide yer alan isimlerden bazıları...

Ayşe Merve Adanur’un “Hayâ”, Elif Öğüt’ün “Eminlik ve Sıdk”, Nisa Nur’un “Mücadele ve Sabır”, M. Cihat Batmaz’ın “Var Olana Sığınma”, Cefai Demirel’in “İmtihan Bilinci”, Soner Arslan’ın “Nübüvvet Kervanı: Hz. Lut (as)” ve Fatih Pala’nın “Çocuğu Olmayan Kadınlar Var Bu Romanda” başlıklı yazıları ilgiyle okunmaya değer diğer çalışmalar olarak dergide yerini almış.

İletişim: İlkiz Sok. No: 22 Sıhhiye/Ankara

Tel: 229 67 18-19

www.gencbirikim.net

Yayın Tarihi: 17 Aralık 2015 Perşembe 12:28 Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2015, 12:30
banner25
YORUM EKLE

banner26