Fetih kutlamalarına davetlisiniz

31 Aralık 2011 Cumartesi akşamı Mekke’nin Fethi kutlanacak. Kur'an, sohbet, ilahi, ezgi, şiir ve salâvatlarla ibadetle dopdolu bir gece geçirmek isteyen herkes davetli.

Fetih kutlamalarına davetlisiniz

Hakk'ın batıla galebe çalışının en önemli örneklerinden Mekke'nin Fethi ruhunu yeniden yaşamak için, büyük haramlara düşmesek bile evlerimizde televizyonlar karşısında zihinlerimize yönelik yapılan tahribata engel olmak için ve Kur'an, sohbet, ilahi, ezgi, şiir ve salâvatlarla ibadetle dopdolu bir gece geçirmek için 31 Aralık 2011 Cumartesi akşamı saat 20.00’de Haldun Alagaş Spor Salonunda buluşmak dileğiyle... 
-Dünya birincisi çocuk hafız İranlı Emir Hüseyin Haydari’den Kur’an Ziyafeti
-Dr. Şerafeddin KALAY-Fetih Nesli
-Mehteran(Fatih Belediyesi)
-Şiirler
-Konser- Ömer Karaoğlu
-Tasavvuf Musikisi- İsmail Hakkı Ramazanoğlu
-Umre Çekiliş

 

Betül Işık Haber verdi

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2011, 22:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
elif öztürk
elif öztürk - 7 yıl Önce

program ücreti ne kadardı acaba ?

Merve Toprak
Merve Toprak - 7 yıl Önce

31 Aralık ne güzel bir gün olacak, program üzerine program. Mekke'nin Fethi programı da bu günün bereketine vesile olacak programlardan sadece biri. Mekke'nin Fethini Şerafeddin Hocamızdan dinlemek ayrı bir güzel olur, yaşatırmışcasına anlatır. İstanbul ne güzel bir şehirdir ki faydalı, kültürel faaliyetleri barındırır içinde ve DünyaBizim ne güzel bir sitedir ki vesile olur haberdar olmamıza. :)

Özkan Köse
Özkan Köse - 7 yıl Önce

Birileri başkalarının bayramını kutlarken, biz inandıklarımızın ve gerçek tarihimizin arkasından giderek, onları bir kez daha yaad edeceğiz. KUTLU OLSUN.

banner19

banner13