Eskişehir'de Mostar söyleşileri

Eskişehir Mostar dergi temsilciliği kültürel faaliyetlere devam ediyor.

Eskişehir'de Mostar söyleşileri

Eskişehir Mostar dergi temsilciliği, Mostar dergisi ile Çatı Sohbetleri çerçevesinde kültürel, geleneksel, bizi biz yapan değerlere vurgu yapan, dünü yarına aktaracak programlar oluşturmak gayretinde. 2011 yılı ilk faaliyeti olarak Semerkand Tv’nin Köprüden Önce program sunucusu Mikail Şimşek konuk edildi. Söyleşi, 5 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirildi.

Eskişehir Mostar dergi temsilciliği dergi okumalarına paralel olarak kültürel faaliyetler çerçevesinde samimi, muhabbetin bol olduğu, sohbet ortamında dergi gönüllülerinin motivasyonunu artırıcı, birlik ve beraberliği kuvvetlendirici,  keyif dolu dakikaların yaşandığı bir programla okuyucularına merhaba dedi. Program kapsamında Mikail Şimşek ayrıca Semerkand televizyonu hakkında bilgi verdi. Gelen soruları yanıtlayarak Şubat ayında başlayacak yeni yayın dönemindeki programların da müjdesini vermiş oldu.

Periyodik olarak ayda bir kez sohbet ortamında gerçekleşecek olan programlarda tarih, kültür, medeniyet, gündeme ilişkin konu ve konuklar ile dergi gönüllülerine güzel dakikalar yaşatacak.

Halil Bayır bir sonraki etkinliği bekleyerek haber vermek istedi

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2011, 16:13
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13

banner26