Durali Yılmaz Bâbıâli'de!

Durali Yılmaz, Bâbıâli Sohbetleri'nde 'Romanımız ve İnsanımız'ı anlatacak.

Durali Yılmaz Bâbıâli'de!

Prof. Dr. Durali Yılmaz, “Bâbıâli Sohbetleri”nde “Romanımız ve İnsanımız”ı anlatacak. Sohbet toplantısı, 7 Ekim Perşembe günü saat 18.00’de Cağaloğlu’nda Timaş Kitap Kahve’de başlayacak.

Edebiyat Sanat ve Kültür Araştırmaları Derneği (ESKADER)’nin geleneksel hale gelen “Bâbıâli Sohbetleri”nin 27’ncisine romancı, yazar, Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü başkanı Prof. Dr. Durali Yılmaz konuk oluyor. Prof. Yılmaz, Türk romanının başlangıçtan beri geçirdiği merhaleleri ve insanımızla ilişkisini ele alacak. Birçok edebiyat hocası ve öğrencisinin de katılacağı toplantıda romanımızın bugünkü durumu da değerlendirilecek. “Bâbıâli Sohbetleri”nde dinleyiciler de konuşmacılara soru sorabiliyor ve fikirleriyle programa katkıda bulunabiliyorlar.

Cağaloğlu, Alayköşkü Caddesi, No: 5 adresinde gerçekleşecek olan programa katılım serbest. Toplantıyla ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler, 0 (212) 5112323 ve 5112324 numaralı telefonları arayabilecek veya www.sanatalemi.net internet sitesini ziyaret edebilecekler.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2010, 23:57
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13

banner26