Dünya müslümanları burada

İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği 10. Konsey Toplantısı İstanbul'da...

Dünya müslümanları burada

İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği 10. Konsey Toplantısı 9 Ekim Cumartesi saat 18.00’de ASKON Genel Merkezi’nde önemli isimlerin katılacağı bir toplantı ile devam ediyor.

Kimler Katılacak: İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği Genel Sekreteri Necmi Sadıkoğlu, BM özel Danışmanı Şahit Hüseyin, Pakistan Başkonsolosu Yousuf Cüneyd, Pakistan da yardım faaliyeti yapan Hubeyb Vakfı başkanı Nadeem Ahmad Khan,

İHH, Yardım Eli, Deniz Feneri, Kızılay, Cansuyu, Kimse Yok mu, Veren El Derneği, Yeryüzü Doktorları, Dost Eli dernekleri ve Bayrampaşa Belediyesi başkan yardımcısı yardım faaliyetlerini anlatacak.

Yer: Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (Askon) Toplantı Salonu Topkapı/Yeşil Kundura İş Merkezi 5. Kat

Bilgi için: Hatice Beşer

CEP TEL: 0506 276 34 10

Web: www.idsb.org

GYY'nin notu: İslam dünyası diye bir şey olmaz, dünya bir tanedir. Dünya Müslümanları STK'ları Biriliği denilse doğrusu denilmiş olur. Bir yanlışın kuruluş ismi hem de uluslararası bir kuruluş ismi olması çok sorunlu bir durumdur. Bİz sadece aktivitelerinden haberdar olasınız diye söz konusu kuruluşun ismini düzeltemeden haberi size iletiyoruz. Bir yanlışın yayılmasına sebebiyet verdiğimiz için bağışlayınız.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2010, 17:59
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13

banner26