ctfpanorama.com yayında

Tamamen bir öğrenci dergisi olan ctf PANORAMA’nın, öğrenci yapımı bir de web sitesi oldu!

ctfpanorama.com yayında

ctf PANORAMA dergisi, Cerrahpaşa ve Çapa Tıp Fakültelerinde okuyan, doktorluğun ötesinde “hekimliğin” ne olduğunu anlamak gibi bir dertleri olan, ilim meraklısı bir avuç gencin samimi gayretlerinin ürünü bir öğrenci dergisi.  Elhamdulillah, iki buçuk yılını tamamlamak üzere olan dergimiz eğitim öğretim süresi içinde yaklaşık bir buçuk aylık periyotlarla çıkıyor. (Aslında sınav takvimimize göre ayarlıyoruz :)

Muhtelif tıp fakültelerinden kardeşlerimizin de teveccühünü kazanan dergimiz, başta Cerrahpaşa olmak üzere, Çapa, Marmara ve KATÜ Tıp Fakültelerinde okurlarıyla buluşuyor.

Şu sıralar onuncu sayıya hazırlanan dergi ekibimiz yeni dönemde okuyuculara bir sürpriz hazırladı.  Açılışını geçtiğimiz hafta fakültedeki açılış programında yaptığımız web sitemiz: ctfpanorama.com !

Baştan sona öğrenci işi olan dergimizin web sitesini de Cerrahpaşa Tıp’tan Yusuf Turan (3. Sınıf) kardeşimiz yazdı. (Ellerine sağlık Yusuf ;) Artık ctf PANORAMA’nın tüm dergi içeriğine ve geçmiş sayılara buradan ulaşabilir bizimle web sitesi üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

Dergimize ve web sitemize dair yorumlarınızı bekliyoruz efendim. Yayınlanmasını istediğiniz yazılarınızı ve bir sonraki sayıda görmek istediklerinizi de “bize yazın” sekmesinden gönderebilirsiniz.

Web sitemizin de vesilesiyle başta diğer tıp fakültelerinden kardeşlerimiz olmak üzere, gönüllerinde bizimle aynı dertleri paylaşan tüm kardeşlerimizle tanışmaktan, seslerini duymaktan memnun oluruz.

ctf PANORAMA ekibi olarak imkanları var eden ve zorlukları kolaylaştıran Allah’a hamd ediyor,

Hepinizi raftan bir dergi çekip, halıya uzanıp okumaya davet ediyoruz: www.ctfpanorama.com

 

Hüseyin Küçükali haber verdi

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2012, 22:27
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Demir
Mehmet Demir - 7 yıl Önce

Gerçekten içerik olarak derginizden çok memnun kaldım. Allah yolunuzu muvaffak etsin.

banner19

banner13