Çankaya'da Sinema Keyfi Yaz Sonuna Kadar Sürecek

Çankaya Belediyesinin yaz geleneğine dönüşen "Açık Hava Sinema" etkinliği 19 Ağustos’tan itibaren yaz sonuna kadar devam edecek.

Çankaya'da Sinema Keyfi Yaz Sonuna Kadar Sürecek

Çankaya Belediyesinin yaz geleneğine dönüşen "Açık Hava Sinema" etkinliği 19 Ağustos’tan itibaren yaz sonuna kadar devam edecek. Temmuz ayında Organize İşler Sazan Sarmalı ile başlayan ve Bizim İçin Şampiyon filmi ile devam eden etkinlik, 30 bin Çankayalıyı buluşturdu.

Belediye, vatandaşlardan gelen yoğun ilgi üzerine Organize İşler Sazan Sarmalı filmi ile Ankara’nın en eski parklarından Kurtuluş Parkı’nda açık hava sinema keyfi yaşatacak.


Çankaya Belediyesinin yaz geleneğine dönüşen "Açık Hava Sinema" etkinliği Bayram tatili sonrasında Ağustos ayının son haftasına kadar sürecek. Temmuz ayında başlayan nostaljik etkinlikte, 30 bin izleyici açık havada sinema keyfi yaşadı. 19 Ağustos'ta “Bizim İçin Şampiyon" filmi ile devam edecek sinema gösterimi 11 ayrı bölgede Başkentlilerle buluşacak. Vatandaşlardan gelen yoğun ilgi üzerine Organize İşler Sazan Sarmalı da 25 Ağustos Pazar günü Ankara’nın en eski parklarından biri olan Kurtuluş Parkı’nda izleyici ile buluşacak.

Yayın Tarihi: 17 Ağustos 2019 Cumartesi 18:00
banner25
YORUM EKLE

banner26